msn donma

bunyaming Yeni Üye
arkadaşlar makinamda normalde hiç bir sorun yok.
fakat biraz makinayı kullanıp msn açacağım zaman kitleniyor.
yada birinci msn açınca ikinciyi pc donuyor. klavyenin capslock scroll look ışıkları yanıyor.ama pcde hiçbi işlem yapamıyorum. reset atana kadar msn açmazsam calışmıyor. Herzaman yapmıyor yalnız bunu işin ilginc tarafı açıldı ve donmazsa cok güzel çalışıyor. yalnız bu seferde cam açtığımda makina sadece kimle konuşursam onla devam edersem sorun yok yalnız bende akınsoft cafe prg. var makina açmam gerektiğimde yada wordde yazı geldiği zaman onları çıkartmak girdiğimde cam kapatmazsam makina yanıt vermiyor hatası veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Ömer
Yönetici
bilgisayarınıza güzel bir bakım yapın derim.anti virüs ve bir spy programıyla casus programları ayıklamayı deneyin.benim laptop a bi keresinde patron virüsü kapmıştı ve fanı çalışıyordu makinanın bi baktım cpu %98-100 arası çalışıyordu en güzeli format çekmek.

bunyaming Yeni Üye
Daha yeni format attım denedim yine aynı msn 8.5 kullanıyorum avast vardı acaba omu yapıyor diye kaldırdım fakat nod32 kurdum yine aynı işlemci hızıda normal gösteriyor

Lonely sayar sonsuzdan geri . .
Bendede Bu oluyordu msn 8.0 da msn 8.5 i yükleyince sorun ortadan kalktı hem 8.0 hemde 8.5 i aynı pc de kullanıyom :D

bunyaming Yeni Üye
arkadaşlar bende 7.5 20 tane msn açsam sorun olmazdı ne zaman live cıktı sorun var 7.5 dosya yollarsan alırsan msn düşüyor yoksa msn 7,5 kullanacağım ama olmuyor live dada sorun veriyor işte bilen yada başına gelen yokmu