modada ilk 10!

Rebel Angel Harbi Kız
Modada ilk 10

Değişen moda trendlerini yakalamakta zorlanıyor musunuz? Sezonun 10 gözdesini öğrenmeye hazır mısınız? İşte sizin için modanın vazgeçilmez ilk 10'u ..

Triko hırkalar

Kış sezonunun en kullanışlı ve en moda parçası olan kalın triko hırkalar, paltoların yerini aldı bile. Mini şifon elbiselerin üzerine kalın triko hırkaları giyerek tezat yaratmak elinizde.

Dar jeanler

Yoksa siz hala dar bir jean almadınız mı? Sezon 'skinny jean' sezonu. Vücudu sımsıkı saran, dar paça bir jean, bu sezonun olmazsa olmazı. "Bana yakışmaz," diyenlere tavsiyemiz, üzerine bol bir triko giymeniz. Bacaklarınız olduğundan daha zayıf ve uzun görünecektir.

Opak çoraplar

İşte gardırobu yenilemenin en kolay ve en hesaplı yolu; opak çoraplar. Sezon modasına ayak uydurmak için, mini ipek elbisenizi siyah opak çorapla giymeyi deneyin. "Modada sınır tanımam," diyorsanız da size tavsiyemiz, renkli opaklarla kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Taytlarla da aynı etkiyi yaratmak mümkün.

Kırmızı dudaklar

Birkaç sezondur üst üste moda olan makyajsız' görüntü kış sezonunda kırmızı rujlarla bozuluyor. Bu kış anlaşılan o ki, dudaklar konuşacak!

Düz çizmeler

Topuklu botlardan sıkıldıysanız müjde! Çünkü kış sezonunda birçok modaevi, koleksiyonlarını düz botlarla tamamladı. Düz çizme ya da botları, dar jeanlerinizin üstüne giyebileceğiniz gibi mini elbiselerle de tamamlayabilirsiniz.

Zincirli çantalar

Bu sezon, işlemeler 'out', zincirler 'in'. Özellikle büyük çantaların zincir saplıları kış sezonunun olmazsa olmazı!

Kalın kemerler

Bu sezon kemer, altın çağını yaşıyor. Triko hırkalarla, mini bol elbiselerle hatta paltolarla kullanabileceğiniz kalın kemerlerin düz modellerini tercih edin.

Siyah

Bu kış, baştan aşağı siyah giymek bir kaçış yolu değil, bir trend. Dar paça siyah bir jean ile siyah triko hırka giymeyi deneyin. Ya da daha feminen bir görünüm için siyah ipek bir bluzu, yine siyah yün bir pantolonla.

Mor tonları
Tatlı lila tonlarından koyu mürdüme kadar morun her tonu çok moda. Gri geçen kış aylarını, mor tonlarında bir kıyafetle canlandırın!

Elbiseler

Gece-gündüz elbise giymek çok moda. İster düz botlarla daha spor bir görüntü elde edin, ister opak çorap ve yüksek topuklularla seksi bir kadına dönüşün, seçim size kalmış.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Üst