Mezuniyet Kıyafetleri Bayan

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Mezunlar gecesi uzun geçen eğitim günlerinin artık son bulduğu ömürde bir kere yaşanan gecelerden biridir. Bu gecede ele güne karşı şık olmak gerektiriyor haliyle.

Lisede olsun, üniversitede olsun mezunlar geceleri hep şık mezuniyet kıyafetleri giymeye mecbur bırakıyor insanı. Hatta aylar öncesinden kızlar bu gecede ne giyeceğini kara kara düşünüyor. Mağazaların vitrinlerinde geziyor gözler. Tabiki son ana kadar da hangi kıyafeti giysem sorusu netleşmiyor bir türlü.

Acaba arkadaşlarımla pişti olur muyum? Kıyafetim üzerimde nasıl durur? Falanca kız benden şık giyinir mi? Bir çok soru kafanızı allak bullak eder.

Bu tür gecelerden aylar önce interneti karıştırmakta yarar var. Moda olan trendler neler? Yabancı sitelerde nasıl ürünler satılıyor? İşte bizde ufak bir gezintiye çıktık ve bulduğumuz bir yabancı siteden çok şık mezuniyet kıyafetleri serisini bulduk.

Gecede ne giyeceğinize karar vermeye yardımcı olacak nitelikte resimler olduğunu zannediyorum. En azından beğenmeseniz bile "ne giymeyeceğinizi" öğrenmiş olursunuz.

Belki baktığınız onca kıyafetten sonra bir moda evine gidip kendinize uygun özgün bir gece kıyafeti bile tasarlatabilirsiniz.

mezuniyet-kiyafetleri-1.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-2.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-3.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-4.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-5.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-6.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-7.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-8.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-9.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-10.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-11.jpg

mezuniyet-kiyafetleri-12.jpg