Merhabalar

caroline Yeni Üye
Merhabalar. Öyle forum ararken burası çıktı karşıma. Zaten üyeliğim varmış. Bir kaç da konuya baktım site sade dizaynı falan hoşuma gitti geliim bi konu açayım dedim ben de :)

caroline Yeni Üye
Teşekkür ederim öyle olacağını ümit ediyorum bakalım :)

caroline Yeni Üye
Hissettim :D İhtiyaç halinde aniden olay yerinde bitiverme gibi bi huyum var da benim :D

Bakıyordum öyle yeni forumlara burası çıktı karşıma dur üye olayım bari dedim ama olamadım meğersem zaten üyeymişim :D Sonra girdim işte öle :D

Ömer
Yönetici
Tamda tadilat sonrasına denk geldin. Yavaş yavaş herşey yerli yerine oturacak inşallah. Hoşgeldin. Umarım fazla ıssız diyip kaçmazsın :sneaky:

caroline Yeni Üye
Yok kaçmak tarzım değil ben genelde kovalarım :D

Çok değil az biraz aktivite bi ekşın bi olaylar olaylar olursaa 7 24 takılırım biliyorum yani kendimi :)

Ömer
Yönetici
Pekala. O zaman gördüğün eksiklikleri ve önerilerini çekinmeden bizimle paylaş. Çünkü bu sisteme daha yeni geçtik, bir çok eksiğimiz var.

Örneğin kategorileri baştan düzenlemeyi düşünüyorum. Daha pek çok fikre açığız...

caroline Yeni Üye
Her zaman orijinal fikirlerim vardır benim ama önce biraz tanıyıp konu okumam lazım ne var ne yok bakayım sonra gördüğümü söylerim hiç çekinmem zaten :D