Masum Değiliz Dizisi

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Masum Değiliz Dizisi, Masum Değiliz Dizi tanıtım, Masum Değiliz oyuncuları, Masum Değiliz Dizisi konusu

Atv ekranlarında gösterime girecek olan Masum Değiliz Dizisinin çekimleri Balıkesir Ayvalık'ta başladı.Avşar Film'in yapımcılığını yaptığı dizinin proje tasarımı, her yaptığı diziyle adından söz ettiren tecrübeli bir isim olan Tomris Giritlioğlu.

Masum Değiliz Dizisi oyuncu kadrosu

Dizinin yönetmenliğini Hatırla Sevgili dizisinden tanıdığımız Ümmü Burhan yapacak. Dizide Nur Sürer, Avni Yalçın, Laçin Ceylan ve Engin Şenkan gibi deneyimli ve sevilen oyuncular yeralıyor.
Dizinin genç temsilcileri ile ise Can Nergis ve Gülcan Arslan var. Bu oyunuclar dışında son olarak Küçük Sırlar‘da Biricik'in Sevgilisi Kayhan'ı canlandıran genç oyuncu Erol Gedik‘de yine dizide önemli bir rolde karşımıza gelecek. Gönülçelen dizisinde Saime'nin gençliğini canlandıran Tuğce Kumral‘da dizide yine dikkat çekecek bir başka oyuncumuz. Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde Elif karakteri ile hafızalara da kazanın Tuğçe Kumral, Tomris Giritlioğlu‘nun çalışmayı tercih ettiği genç oyuncularıdan.

Masum Değiliz Dizisinin Konusu
1935-1945 yılları arasında geçen bir süreçte geçmesi planlanan dizide Ayvalık'a sürgüne gönderile bir hakimin başından geçenleri konu alıyor.

1935 yılında Memet adlı bir çocuğun babası,cinayet suçu nedeniyle idam ediir. Memet babasının suçsuz olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden kararı veren hakimi bıçaklar. Ayağından sakatlanan hakim çocuğu affeder ama annesinden şehri terk etmelerini ister. Memet ve annesi o şehri terk eder.

Aradan yıllar geçer. 1946 yılının ilk aylarında Memet babasının haksız yere idam edildiğini ıspatlamak ve kovulduğu şehre kendini kabul ettirmek için geri dönmeye karar verir. Şehre gelirken trende tanıştığı Leyla'nın da aynı istasyonda indiğini görünce gülümser ama gülümsemesi az sonra kaybolur. Çünkü bu kızı karşılamaya gelen adam babasının idamına karar veren hakimdir. Hoşlandığı kız hakimin kızıdır.

Memet'in şehre gelmesiyle birlikte unutulmaya yüz tutmuş cinayet meselesi yeniden gündeme gelir. Memet gerçek katili tespit etmek için uğraş verir. Bu süreçte hakimin kızı Leyla'yla da karşı karşıya gelir.Leyla şehirdeki herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan, güzel ve alımlı bir kızdır. Adeta sevgi ve ilgiyl beslenen Leyla'ya Memet ilgisiz ve saldırgan davranır. Bu durum Leyla'yı hem öfkelendir, hem de karşı konulmaz birçimde Memet'e yaklaştırır.
Memet hayli varlıklı olarak şehre dönmüştür. Yatırımlar yapmaya başlar.

Mart ayında izleyici ile buluşacak dizinin tanıtımları önümüzdeki günlerde kanalda dönmeye başlayacak.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
42B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
LAL
Üst