Mankenlerin Güzellik Sırları

eVaq0Liq Bayan Üye
Podyum ışıkları altında güzellikleriyle büyüleyen mankenlerin sırlarını merak ediyor musunuz? Günlük hayatta uygulayabileceğiniz, güzelliğinize güzellik katacak sırlar…


Mankenlerin Güzellik Sırları

Beyaz Rengin Mucizesi
Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız beyaz eyelinerı kirpiklerinizin başlangıcından bitiş noktasına kadar sürün. Temiz bir sünger yardımıyla dağıtıp doğal bir görünüm kazandırır.Yüzünüze doğal bir ışıltı katmak istiyorsanız beyaz göz farından yardım alabilirsiniz. Fondöten ve beyaz göz farını karıştırın. Kaşınızın tam altına fırçayla sürün. Kaşlarınızın daha yukarda ve gözlerinizin daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

Vazelinden Makyaj Malzemesi
Rujunuz ya da dudak parlatıcınız bittiğinizde en sevdiğiniz göz farından birini vazelinle karıştırın. Ruj fırçasıyla dudaklarınıza uygulayın. Bu sayede acil durumlar için ekonomik bir çözüm yaratırken uzun zamandır makyaj çantanızda öylece duran göz farını değerlendirmiş olacaksınız.

Temizliğin Güzelliği
Islak mendilleri çantanızdan asla eksik etmeyin. Yumuşatıcı özelliği olan lanolin içeren ıslak mendiller cildinizi anında canlandırır ve parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca, leke çıkarmak, deodorant izini temizlemek için size yardımcı olacaktır.

Bebeklerden Güzellik Desteği
Gözleriniz ya da vücudunuzun her hangi bir yerinde şişlik oluştuğunda bebeklerin diş kaşıyıcılarının işe yarayacağını biliyor muydunuz? Diş kaşıyıcıyı eczanelerden oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Buzdolabında bekletip soğuttuğunuz diş kaşıyıcı şişlik olan bölgeye koyun ve inene kadar bekletin. Özellikle gözaltı şişlikleri için etkili bir yöntemdir.

Mutfaktan Gelen Güzellik
Gözlerinizdeki şişliği indirmek için diş kaşıyıcı almaya vaktiniz yoksa metal bir kaşıktan yardım alabilirsiniz. Buzdolabında ya da soğuk suyun altında tutup kaşığı soğutun. Şişlik olan bölgede tutup inene kadar bekletin.

Taze Bir Nefes
Makyajınız, saçınız, kıyafetiniz ne kadar güzel olursa olsun nefesiniz taze değilse itici olursunuz. Maydanoz sayesinde nefesinizi tazeleyebilirsiniz. Yemeklerden sonra ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda taze maydanoz tüketin, tazelenin!
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
3
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Üst