LÜtfen Bana Yardim Edİn Çok Zor Bİ Durumdayim....

pazuzu25 Yeni Üye
Arkadaslar ben gercekten çok kötü bi durumdayım. ne yapacagımı ne edecegimi şaşırdım.size olayı anlatayım. benim 4.5 yıl süren bi ilişkim vardı. bu birbirimizi herseyden çok seviyorduk. sevgilim bu yıl afyona üni için okumaya gitti. bende konya selçukda okuyordum onunla aynı ilçede oturuyorduk aynı dersaneye gittik ve 2004 de o dershanede tanısmıstık.ona konyaya gelmesi için çok baskı yaptım ve cok sık kavga ettik bu son 1 yıl içerisinde ama her defasındada tatlıya baglardık son kavgamızda yine aynı mevzudan dolayı bazı kırıcı sözler söyledim benim askım öldü gibilerinden. yani o sinir ve kızgınlıkla cok kırıcı seyler söyledim. ben gectigimiz pazar günü afyona gittim. orada saolasun arkadasları ikna edip getirdiler ve bulustuk cokda güzel bi gün gecridik oda cok mutluydu. sonra geri döndüm konyaya ve carsamba günü bana hala askım bitanem diyordu yine aynı gün telefonda ayrılmak istedigini artık beni sevmedigini onu çok üzdügümü ve beni onun içinde kendimin bitrirdigini söyledi. 15 gün boyunca bunu düşündügünü pazar günü yanıma gelirkenki amacının bana bunları söylemek oldugunu ama beni gmrünce dayanamadıgını söyledi. benim onu sevdigime inanmadıgınıda söylüyor. bana güvenmedigini artık üzülmek istemedigini falan. bir birimizin ilk askı ve ilk çıktıklarıyız. herseyin ilkini biz bizde yasadık. benimle artık bi gelecek düşünmediginide söyledi bana karsı tavır aldı adeta ama 10 günde 4.5 yılın silinip atlasbilecegine ina<nmıyorum onun böyle bir anda silip atabildigine içindeki sevgisinin bittigine inanmıyorum. hayatında baska biri olmadıgındanda eminim.arastırdım bu konuyuda öyle bişey yokmuş.benden ona ait ne varsa yoketmemi istedi.ben ona süre vermiştim 10 gün düşün hislerini tart sevdigini hissedersen beni ararsın demiştim. dün msn de rastladık ki bana beni msn dende sildigini söylemişti silmemiş. yine aynı şeyleri söyledi benle konusmak istemedigini falan düşündüm ve aklıma bana cektirdigin acılardan baska bişey gelmedi dedi bana cok kızgın biz artık olamayız dedi. umut vermek istemem ama gel şu düşünme süresini bir ay yapalım dedi sonra hoşcakal cıkıyorum dedi. ve ekledi görüşmemek üzere ne olur bana yardım edin.........ne yapmalyıyım bu durum karsısında.. beni unutmaya calıs diyor. her yerde hatıramız var her baktıgım yerde onu görüyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin..........

Son düzenleme moderatör tarafından:
DiLa Yeni Üye
Çok zor bu soruyu cevaplamak nese herşey zamanla düzelecektir inş. kendini fazla üzmemeye çalış. nie böle oldugunu düşünmelisin bnce senınde hataların olabılırmı onun böle davranmasında? hatalarını anlamaya çalış ve sonra onunla tekrar konuşmayı dene bnce

EMRE seda kolik
biz ikbal gülpınar veya şebnem kısaparmak degiliz ki..onlara baglan derdini anlat daha etkili olur hem kendinin reklamını yapmış olsursun..
ha bir de serap ezgü varmış alternatifin çok yani..:D

ShadoW sıradan bi üye
Bunları yaptıysa ! Hiç kasma , 4.5 yılın acısını çıkar derim :D

gününü gün et ! boşver o kaybetti

asi prenses Yeni Üye
inş herşy düzelir bence seni untmuş olamaz çünkü o kadar yaşanan şeyler bi çırpıda silinip atılamaz üzlme zaman herşeyi çözecektir