Liam Payne Kimdir

deep Harbi Aktif Üye
Liam Payne Kimdir

Liam Payne Hayatı

Tam adı Liam James Payne 29 Ağustos 1993 tarihinde İngiltere'nin Wolverhampton kentinde dünyaya geldi. Şarkıcı ve söz yazarı olan genç, İngiliz-İrlandalı erkeklerden oluşan One Direction grubunun bir üyesidir.
Liam Payne.jpg
Üç hafta erken doğan ve hastanede tutulan Liam'ın tek böbreği vardı ancak 7 Ağustos 2012 tarihinde yapılan bir ultrason sonucu 2. böbreğinin çalıştığıda belirlendi Ruth ve Nora adlarında iki kız kardeşe sahip. Ortaokula başladığında koşu takımı için çalışmış ve yarışmada birinci olmuştur. 12 yaşındayken okulun 18 yaş altı grubuna dahil olan Liam basketbol takımına katılmıştır. Daha sonra kız kardeşinin erkek arkadaşından boks dersleri almış. 12 yaşındayken 38 yaşında bir adamla mücadele ederken burnunu kırmış ve kulak zarı delinmiş.İki yıldan berı Danıelle Peazer ıle ılıskısı var.

The X Factor yarışmasına ilk kez 2008 yılında katıldı ama yarışmanın jürileri ona 2 yıl sonra gelmesini önerdi. 2 yıl sonra tekrardan katıldığında da bootcamp'de elendi. Ancak Nicole Scherzinger'ın tavsiyesi ile erkekler kategorisinde elemeleri geçememiş olan diğer 4 yarışmacı (Louis Tomlinson, Zayn Malik, Niall Horan ve Harry Styles) ile One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar. On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi. One Direction ile 6 single ve 1 stüdyo albümüne imza atmıştır.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
22B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst