Leyla ile Mecnun dizisinde Arda Leyla'yı dövdü (Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu)

deep Harbi Aktif Üye
Arda Leyla'yı dövdü, Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu'nu dövdü
ardad.png

Leyla ile Mecnun dizisi setinde Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu'nu darp etti.

Leyla rolünü canlandıran Ezgi Asaroğlu'nu Mecnun'un can düşmanı zengin ve şımarık çocuk Arda rolünü canlandıran Ushan Çakır dövdü. İddiaya göre olay şöyle gelişti:

KAFASINI KALDIRIMA ÇARPTI

Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu sette tartışmaya başladı. Bir anda Çakır, Asaroğlu'nun gırtlağını sıktı ve saçlarından sürükledi

Olaya şahit olanların anlattığına göre Ushan, güzel oyuncunun gırtlağını sıkarken Asaroğlu nefes alamadı ve dili dışarı çıktı. Bu arada yaşanan arbadede genç kadın kaldırıma kafasını çarptı. Korkunç olayın ardından Ezgi Asaroğlu'nun darp raporu aldığı da belirtildi.

Oyuncu Ushan Çakır'ın daha önce aynı dizide rol alan Beste Bereket ile aşk yaşadığı öğrenildi. Kavganın da Ezgi Asaroğlu'nun, Beste Bereket'e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

Yapımcı firma açıklama yayınladı

Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatlarıyla ilgili konulardan kaynaklanmıştır. Tamamen kişisel sebeplerle yaşanan bu olayla yapım şirketimizin hiçbir bağlantısı olmadığı açıktır. Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sevgi ve saygı duyarlar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili olarak gerekeni yapacaktır."

Eflatun Film'in açıklaması Ahmet Mümtaz Taylan'ın twitter adresinden alıntıdır.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
13B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
25B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst