Lenovo ThinkPad Edge Serisi

deep Harbi Aktif Üye
Lenovo ThinkPad Edge Serisi
Lenovo ThinkPad Edge


Lenovo ThinkPad Edge Serisi özellikleri
Lenovo ThinkPad Edge serisine masaüstü ve all-in-one ürünlerini ekledi.

Dünyanın 3. büyük PC üreticisi Lenovo, KOBİ’ler için özel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Dizüstü bilgisayarlarıyla büyük ilgi gören serinin masaüstü ve hepsi-bir-arada ürünleri de var. KOBİ’lerin kendilerine özgü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan seri, ThinkCentre Edge 71, ThinkCentre Edge 71z (all-in-one) ve ThinkCentre Edge 91’den oluşuyor. Lenovo ‘EDGE’ ürünleri, imaj yükselten stili, ileri performans ve günlük işlerdeki verimliliği artıran özellikleriyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Lenovo ThinkCentre ürün grubundan sorumlu Pazarlama Başkan Yardımcısı Tom Shelle, Lenovo’nun her ihtiyaca uygun ürünleri tasarladıklarını belirterek şunları söyledi: "Bu yeni masaüstü PC'ler, tamamıyla KOBİ'ler için özel geliştirilmiş mükemmel ürünlerdir. KOBİ'lerin odaklandığı imaj, performans, kullanım kolaylığı ve bütün bunların bütçeye uygun olması gibi tüm temel kriterler dikkate alınmıştır:”

Yeni modeller, siyah parlak dış yüzey ve 20 inçlik ekranıyla geleneksel masaüstü PC'ye göre çok daha şık bir görünüme sahip. Kasası ile birlikte olmasına rağmen kompakt bir tasarımı olan ThinkCentre Edge 71 ve 91'in ön yüzü de aynı parlaklıkla göz dolduruyor. Uyumlu bir beraberlik oluşturmak için, isteğe bağlı bir kablosuz ThinkPad Edge klavye ile de kullanılabiliyor. Sıvıya karşı dayanıklı, ferah ve modern klavye, KOBİ’leri yansıtır özelliklere sahip. Intel Core™ i7 Dört Çekirdekli işlemciye kadar işlemcisi ise yüksek performans vaad ediyor. KOBİ'nin gün içinde iş yükünü hafifletecek özelliklerinin yanı sıra eğlenceye de fırsat tanıyan serinin diğer ürünü bir all-in-one. ThinkCentre Edge 71z, Intel® Core™ i5 işlemciye sahip ve minimalist tasarımı ile farklılık arayan işletmeler için tasarlandı. Üstelik Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0 özelliği sayesinde ise ürün 14 saniye gibi son derece hızlı olarak açılıyor.

Kolaylık Sağlayan Özellikler

Yeni PC'ler, bilgisayarın getirdiği günlük zorlukları çözerek bu deneyimi daha eğlenceli ve üretken bir hale getiriyor. Bellek ve disk yükseltmeleri için hiçbir araca ihtiyaç duymayan bilgisayarlarda işlemler sadece birkaç dakikada çözümleniyor.

Bu modellerin hepsinde PC'leri kolayca geri yüklemek, yönetmek ve güncelleştirmek için kullanılabilecek Lenovo ThinkVantage Technologies paketi bulunuyor. KOBİ'lerin BT desteğine ihtiyaç duydukları zaman, hasar ve kaza korumasından teknik desteğe ve çevrimiçi veri yedeklemeye varan çeşitli hizmetler de sunan Lenovo ThinkPlus ‘Öncelikli Destek Programı’ndan da yararlanabiliyor.

EK ÖZELLİKLER

Büyük depolama kapasitesi: ThinkCentre Edge 91 için 16 GB'a kadar bellek, ThinkCentre Edge 91 ve Edge 71z için 1 TB'a kadar disk, isteğe bağlı olarak 160 GB'a kadar SSD
Zengin ve sağlam grafikler: Edge 91 ve Edge 71 üzerinde isteğe bağlı olarak ATI Radeon discrete veya Nvidia graphics

Üretim araçları: ThinkCentre Edge 91 üzerinde DVD oynatıcı ve kaydedici, ayrıca çok sayıda USB bağlantı noktası, isteğe bağlı çoklu kart okuyucu, USB bağlantı noktası devre dışı bırakma ve BIOS/disk şifre koruması ile sağlanan güvenlik..
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
LAL
Üst