Launch Sid Meiers Civilization 4 Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
Launch Sid Meiers Civilization 4 v1.0 Türkçe Yama indir

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


Oyuna başlarken tarihler M.Ö 4000'li yılları gösteriyor. Dünyada yaşamın başladığı bu tarihlerde sizde uygarlığınızı kurmak için çalışmaya başlıyorsunuz. Elbetteki tek çalışan siz değilsiniz. Başka uygarlıklarda aynı haritada yaşamlarını sürdürmek için çaba gösteriyor. Sonuçta kaçınılmaz olan yani insanın olduğu her yerde var olan savaş ve mücadele ortaya çıkıyor. Güçlü olanın hayatta kaldığı bu haritada size düşen görev uygarlığınızı en iyi şekilde yönetmek ve her zaman düşmandan daha güçlü olmak.

ilkel insanlarla, ilkel savaşçılarla başladığınız yolculuğa zaman ilerledikçe yeni deneyimler, icatlar eklenecek ve modern çağa kadar ilerleyebileceksiniz. Tabiki bu çağa gelinceye kadar hayatta kalabilirseniz. Hayatta kalmak ve güçlü olmak için çok çalışmalısınız. Savaşı kazanmanızın değişik yolları var elbette. İster siyasi gücünü arttırıp diğer uygarlıkları etkiniz altına alın, isterseniz büyük bir ordu kurup tüm dünyayı elegeçirin ya da çok çalışıp en modern çağı yakalayın ve uzaya mekik gönderin. Tüm bunlar sizin stratejinize göre şekillecek araçlar.

Tutukunu olacağınız Civilization IV , strateji oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken bir oyundur. İndireceğiniz yama ile oyun yaklaşık %60 civarı Türkçedir. Yakın zamanda yeni Türkçe sürümlerle tüm oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Launch Sid Meier's Civilization 4 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Launch Sid Meiers Civilization4 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Firaxis Games\Sid Meier's Civilization 4\Assets\XML\Text klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Firaxis Games\Sid Meier's Civilization 4\Assets\XML\Text klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Yamayı indir
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Üst