Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi

manaq_kız Harbi Aktif Üye
Bu soruya Memati'nin cevabı ne oldu?
Bir televizyon programına konuk olan dizinin 'Memati'si Gürkan Uygun, 'Kurtlar Vadisi devam edecek mi bir kaç sezon daha?' sorusuna şöyle yanıt verdi: 'Evet, sanıyorum edecek. Bir dahaki sezon da edecek ama hani ondan sonraki sezon akıbetini bilemiyorum ama görünen gidecek gibi duruyor' diye konuştu.

Muro ve İstender'e film çekildikten sonra Memati karakterine de çekilip çekilmeyeceği sorusuna ise Gürkan Uygun, 'Hiç bilemiyorum. O tamamen senarist ve yapımcının tasarrufunda olan bir şey. İnsanlar bekliyor tabi. Söyleyenler oluyor. Sırası geldiğinde o da olur herhalde. Olacaksa olur' değerlendirmesini yaptı.

HAYATIMIN ROLÜ

Dizi için ilk teklif geldiğinde bu kadar süreceğini tahmin etmediğini söyleyen Gürkan Uygun, 'Benim hayatımın rolü oldu. Oyunculuk serüvenimdeki dönüm noktasını oluşturan rollerden bir tanesi oldu tabi ki' şeklinde konuştu.

ŞÖHRET NASIL HİSSETTİRDİ?

Dizide oynamaya başladıktan sonra bir anda ünlenen Gürkan Uygun, ilk 3 sene bunun farkına varmadığını söyledi. Uygun, 'Sokakta insanlar niye bana bakıyor' dediği anlar bile olduğunu belirterek 'Keyifli, şikayet edilecek çok fazla bir tarafı yok' dedi.

BU İŞİN İÇİNDE BU DA VAR

Hayranlarının gittiği mekanlarda imza isteyip fotoğraf çektirme isteklerini kırmadığını anlatan Gürkan Uygun, 'Öyle durumlarda insanlarımız da kibar ama çok fazla rahatsız etmek istemiyorlar. Ama olduğu zaman da bu işin içinde bu da var. Sonuçta insanları çevirmenin anlamı yok diye düşünüyorum ama bunaldığım dönemler de tabiki oluyor' ifadesini kullandı.