Kralin 3 OĞlu

eren Site Kurucularından
Bir kralın 3 oğlu varmış Kral ölürse kim tahta geçcek diye bir yarışma yapılcakmış.Kral demiş ki : şimdi şehirin dışındaki bir kulubeye gideceksiniz.Kimin atı şehre en son girerse o kral olacak demiş

Nasıl olacak bulun

eren Site Kurucularından
yanlış bileni repliycem gerçi fazla rep yok ben de ama repliycem

BARİKAN SEN MANAV SORUSUNUN CEVABINI PM YLE YOLLA BEN DE BUNUN O K ?

eren Site Kurucularından
ölünce diyo ölmüş demiyo adam yaşlı ya ölmesine az kalınca bu yarışmayı yapıyo bi zeki snensin bravo yani

pesimist sanal alem
kral öldü için böyle bir yarışma düzenleyemez ve akıl veremez yani cevab bu haberiniz olsun gercekten yiyen var mı ya:D

bana cevab yazan kim ömer veya kenan mı :D

Son düzenleme moderatör tarafından:
SüKuN Harbi Aktif Üye
heee buldum,bu kral kendınden sonra baska kral secılmesın dıe boyle bı sey yapıor.herkezı gondercek kımsede gerı donmıcek en son gelmek için,(oğlanlardan kurtulmak için)

arkadaşlar şimdi bu adamlar salak değil ya kral olmak için hiçbiri girmez ama içlerinden bir akıllı varsa oda atını bir yere bırakır veşehre yürüyerek gelir ve ölümeye kadar kral olur diğer kardeşlerde diğeri girirnceye kadar girmezler bence böyle olabilir

II.MEHMET Sahipcan
arkadaşlar şimdi bu adamlar salak değil ya kral olmak için hiçbiri girmez ama içlerinden bir akıllı varsa oda atını bir yere bırakır veşehre yürüyerek gelir ve ölümeye kadar kral olur diğer kardeşlerde diğeri girirnceye kadar girmezler bence böyle olabilir
ewt olbilir kardeşimm

1. kişi 2. ata 2. kişi3. ata 3.kişi 1 . ata biner :D hepsi koşturabildiği kada koşturu atları kendi atları en son girsin diye