kötü kaderimmm

merhaba benimde bir hikayem var....

öncelikle ben 20 yasındayım bu yaşıma kadar hep agladım gülmek nedir bilmedim koskoca ilemin parçalanışını küçük yüregim ve gözlerim le izledim tam 7 yasındaydım ve kaldırım kenarlarında ve ışıklarda selpak satıyordum. babam çalışamıyor annemse aldıgını yettiremiyordu abim ve ablam ve ben okuyorduk peki bu üç çocuk ist gibi bir yerde nasıl okuyacaktı babam çalışamaz bu halimize üzülür sessizce agladıgını bilirdim ama bunların arasında en güzeli annemim herşeye ragmen çok sevmesi ve destek olması bu bize resmen güç verioyordu derken babam vefat etti babamın kara ciger kanseri oldugunu ögrendik tam 9 yasındaydım artık herşey bize bakıyordu akrabalarımızın hiç biri destek vermiyor üstelik babamın ölümünü annemden biliyorlardı. babamın ölümünden sonra ablam okuldan ayrılıp çalışmaya başladı abim çalışmaya bense okumaya ve çalışmaya devam etti ama bir gerçek vardı annem hala babamı unutamıyor ve evlenmek istemiyordu nasıl düşünki birbirleri bukadar çok seven seven onu kalbinde yasatmaya devam ediyordu başka bir erkegi kabul edemiyordu yeri geldi ac yattık yeri geldi ısınacak odun bulamadık ama birbirimizden hiç kopmadık annem yetimleri düşünür biz ac yattıgımızdada o gece aglamaktan yamazdı varsa yoksa evlatlarını düşünen bir anne bu arada ben hem çalışıorum hem okuyorum derken ben orta okulu bitirmeye yüz tuttum nerden bakarsan tam 2 hafta falan vardı bitmesine anlam başka bir adamla kaçıp evlendi ben liseye başladım tam toplandık derken abim ceza evine girdi sucu gasp die geçiyordu abime su alıcam die kandıran hayinler oysaki gasp yapmak için ayrılmışlardı bu abimin tam 5 sene 2 ayına maal oldu... aahhh anammm dayanırmı evin ir tek oglunun suçsuz yere orda yatmasına hangü ananın gönlü el verir evladının orada çürümesine ama amanda her anne gibi dayanamadı abim ceza evinde 1buçuk yıl olmuştu vefat etti oda ölürken son kelimesi bile oglum olduu tabi bide bu durumu abime anlatması vardı evt söledik ama nasıl bize sorun yıkıldı abim mahvoldu annemin cenazesinde olmaması görmesisi yıkmıştı onu beni bile bir kere lise formasıyla göremedi...derken seneler geçti ben ablamla yaşamaya başladım biri sevdim tam 4 senedir beraberiz ve nişanlandık... şimdi hala mutlu olamıorum alh herkesin yar ve yardımcısı olsun mutsuzlugum nişanlımdan degil en güzel günlerimde ailemin olmamasıdır.....alh emanet olun...