kopya yöntemleri

tuqba_ Üye
arkadaşlar doğru kırtasiyeye gidin alın kafam kadar bi ,silgi yazın iştee :D

:D:D:D:D :D:D:LOL:

çin duası gibi küçük bir kağıda yazacaksın kopyayı direk kravatın içine atacaksın ve çaktırmadan yazılıda bakacaksın :D

valla kopya çekmek deil de vermek konusunda uzmanım. bizim sınıfta küçük çapta ama harikalar yaratan,bnm başkanlıını yaptıım bi kopya teşkilatı var. ama sırlarımızı paylaşamam üzgünüm:D:D

EMRE seda kolik
hayat hiç umrumda olmadıgı gibi sınavlarda umrumda degil ama kopya çekecek olsaydım sıraya yazardım heralde..

FaRKVaR98 Yeni Üye
Benim süper bi önerim var: Arkiniz silginizi isticek, siz silgiye cevabı yazıp ver ceniz(tabi büyük silgi lazım yazılılar için

kaanking Yeni Üye
ilk önce şunu bildireyim bu yöntemle girdiğim hiiiiiiiiiiiiiiiçççççç bir sınavda yakalanmadım ve hiç yaygın bir yöntem deildir neyse konumuza gelelim : ilk önce kendimize bir lazerli kalem alıyoruz bu lazerli kalemi belki bilmeyenleriniz vardır bu lazerli kalemle yazdığımız yazıyı lazerini tutmadan okunmuyor bu dandik bir kalem hatta bir ara cips lerle hediye veriolardı işte bir a4 kağıda bu kopyaları yazacağızsınav sırasında kağıdı çıkaracazğız ve yanımıza koyacağız tek riskli yol hocanın lazeri fark etmesidir bu yüzden çok dikkatli olun hoca gelip bu kağıt burda ne arıo fln derse panik yapmayın zaten hocada lazer olmadığı için kağıdı boş sanacak hocam cevapları geçirip evde kontroledicem deyin :D bu kadar basit:D

kaanking Yeni Üye
bir başka yöntem ise yine bir takım alet gerektiriyor not:( yakalanma ihtimali %20) civarında bişi ama bu yöntem çooook yaygın öncelikle kendimize bir kopya kalemi edinioruz ama lazerli deil bunda özel bir yeri var orayı çektiğimizde boş kağıt gelio işte bu şekilde çekin teşekkürler için lazerli kalem de dahildir buna :D ( siz bana sorun ben size mail olarak atayım )

DeaTh_aNqeL méLaNqoLik''
lise 2 deyken uç kutusuna yazıoduk kısa sözleri çağrışım yapsın die tırnaklarına yazan arkiler bile vardı bzm formanın eteği şortlu etekti şort kısmna kağıdı yağıştırıp çekioduk x) sınav haftamız vardı o hafta günde 3 yazılı yapıoduk sabah öğle bide son ders o hafta ders işlenmiodu ders çalışılması için ayrılan boş derslerde hoca girmio sınıf full kopya hazırlığında biri sıraya yazar biri çalışma kağıtlarını fotokopide küçültüp minicik kağıt haline getirir =) yazılı esnasında biri hocaya soru sorma bahanesiyle oyalar bu sırada sınıf kaynaşır