Kizlar Ne Zaman Birakilmalii...!!..!

Rebel Angel Harbi Kız
*Bazı şeyler artık bana yetmiyo (Bırak)
*Annem seninle tanışmak istiyo (Bırak)
*Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak)
*Kendimi asmak istiyorum (Bırak)
*Bu gün kendimi yorgun hissediyorum (Bırak)
*Uçur beni (Bırak)
*Hadi yiğidim aslanım kalem kaşlım (Hemennnnnn)
*Yaa bu ayki Tel faturamı sen ödesen (Düşünme bile)
*Pelin in erkek arkadaşının arabasını gördün mü (Neee bırak tabi)
*Bendemi o kıyafetten alsam (Koşarak uzaklaş)
*Sinemamı olmaz ya günümüzü sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin (Bırak bırak bırakmakla kalma tokat at)
*Evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (Bırak imkanın, varsa kafa at yere düşerse tekme ile devam et)
*Ayyy bu kıyafet sana hiç yakışmamışşşşşş (Sus ve başka bir tarafa doğru ıslık çalarak yürümeye başla)
*Şakaların batıyoooooooooooo (Uçan tekme at)
*Diş etlerimde iltihaplanma çıktı öpüşmeyelim bir süre olurmu hayatım (Döner tekme at midesine)
*Cep telefonunu çaldırır kapatırsa (Polis karakoluna yönlendir, bırak)
*Hayatım ben makyajımı yapıp aşagıya inicem diyip 2 saat gecikiyosa (Gözüne parmağını sok)
*Burnumu biraz kaldırsam mı (Kulağını ısır)
*Siz erkekler futboldan ne anlıyorsunuz (Koşarak omuz at)
*Özür dilerim geciktim (Sopa varsa etrafta sopa ile kovala yoksa taş bul gerisini bırak içindeki hayvan bitirsin)
*Komik ayakkabılar giyiyorsa (Ben karışmıyorum bu kısma isteyen istediğini yapsın)
*Eski erkek arkadaşımla bir yemek yesem ne olurki hem bana önemli bir sey söliyecekmiş çok merak ettim (Son sözlerin mi, mezartaşı için biraz uzun oldu da...)
*Başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler çok hayvansınız derse (Kafa göz dal ben suçu üzerime alırım)
*Evlenince ben senin ayağına basıcam (Öyle bir tokat atki Allahı şaşsın)
*Şu anda seninle konuşamam evde misafirler var (Dürbünlü tüfekle vur 250 metreden)
*Ay sıkıldım çıkalım bu filmden (Patlamış mısırların hepsini zorla yedir)
*Sevgililer gününde sana ayı alırsa (Kafaderisi kemerini süslesin veya postu şömineni)
*Hayır o arkadaşınla görüşmeni istemiyorum (!!!!!!)
*Ağzı açık yemek yediği zaman (Masayı fırlat sandalyeyi kır kafasında)
*ALO KOCACIM NABER (!!!!evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. bırak bırak hatta bırakma kaç.....)::D:D:D