Kız Arkadaşa Alınacak Sevgililer Günü Hediyeleri

cicozz

Çocukluk cicozlarda saklı
Kız Arkadaşınıza Alabileceğinz Sevgiler Günü Hediyesi - Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi - Sevgiliye Alınacak Hediyeler - Bayanlara Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer gününe çok az bir zaman kaldı, sevgililer gününü son ana bırakıp hediye almayı unutmayın. Aman ha unutursanız dırdırını ve kaprisini çekersiniz :LOL: Ama sevgilinize hediye almadan önce buraya göz gezdirmekte fayda var.

Sevdiğinizin ismine özel mutfak önlükleri, kişiye özel paketlenmiş çikolatalar, kremler, kalpli yastıklar, aşk temalı kupalar, kırmızı sıcacık polar battaniyeler, nefis kurabiyeler ve daha birçok kişiselleştirilebilir yaratıcı hediye seçeneği Caramel İstanbul’un Sevgililer Günü özel ürünleri arasında yerlerini aldı.

Mz4QY.jpg


Stil sahibi mutluluk elçisi Caramel İstanbul, özel anları yaratıcı hediyelerle paylaşma imkanı sunuyor. Birbirinden değişik seçenek arasından sevdiğinize sımsıcak ve özel bir aşk hediyesi seçin.

1SGtN.jpg


Caramel İstanbul, sevdiğiniz için hiçbir yerde bulamayacağınız, tamamen kişiye ve isme özel, çok şık ve gösterişli birçok hediye seçeneği sunuyor. Üstelik hediyenizi oturduğunuz yerden seçip satın alabilirsiniz! Caramel İstanbul seçtiğiniz hediyeleri ister kalp, ister kare şeklinde çok şık ahşap kutularda size ulaştırıyor.

Caramel İstanbul’un Sevgililer Günü için sunduğu hediyeler özenle hazırlandı. Bu ürünler arasında dilediğiniz yazıyı oluşturabileceğiniz harf ve sayı kurabiyeler, kalp kurabiyeler, isme özel çikolatalar, kalpli, yazılı ve isme özel, monogramlı mutfak önlükleri, isme özel havlular ve nevresim takımları, içerisinde kişisel bakım seti bulunan isme özel monogramlı makyaj çantaları, kalpli yastıklar, aşk temalı ikili kupalar, Sevgililer Günü'ne özel kırmızı polar battaniyeler yer alıyor. Caramel İstanbul’un özenle seçip hazırladığı bu ürünler dilerseniz özel ahşap kutularda size ulaştırılıyor. El yapımı olan ve özel bir teknikle boyanan ahşap kutular sadece Caramel İstanbul’da bulunuyor ve Sevgililer Günü'ne özel tasarımlarda sunuluyor.

Fret1.jpg
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
111B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Üst