Kırklareli Devlet Hastanesi Randevu Alma

deep Harbi Aktif Üye
Kırklareli Devlet Hastanesi Randevu alma sisteminden istifade etmek isteyen vatandaşların bu kolaylığa nasıl ulaşabileceklerini anlatacağız. Yazımızda bahsi geçen iletişim bilgilerini kullanarak çok rahat ve kolayca internetten randevu alabileceksiniz. Ve de randevu sırası beklemeksizin muayene olabileceksiniz.

Kırklareli Devlet Hastanesi randevu alma sistemi internet üzerinden tüm vatandaşlara açık ve doğru yol izlendiğinde kolaylıkla internetten randevu alınabilmekte.

Daha önce hastaneler kendi otomasyon sistemleri ile internet sitelerinden randevu hizmeti veriyordu. Oluşan ve oluşacak olumsuzlukları gidermek üzere Sağlık Bakanlığı yayınladığı bir genelge ile randevu sistemini tek bir merkezden kontrol ediyor. Sistem sayesinde istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz. Hastanenin iletişim bilgilerini kullanarak Kırklareli Devlet Hastanesi için randevu alma işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kırklareli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri
  • Adres: Karakaş Mah. Hastane Cad. No:9 Kırklareli
  • Telefon Numarası: 0 (288) 214 10 43

Harita üzerinden hastanenin adresi (Google Maps aracılığıyla)

Hastaneden muayene randevusu almak için iki yol mevcut. Birincisi telefonla randevu sistemi, diğeri ise internet üzerinden randevu sistemi. Hangisi kolayınıza gidiyorsa dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Telefonla Hastane Randevusu Alma
  • Sağlık Bakanlığı'nın 182 Alo Randevu Hattı'nı aramamız gerekli.
  • Bu hattı aradığınızda sizleri Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde çalışan çağrı elemanları karşılayacak ve sizden TC kimlik numaranızla birlikte, muayene olmak istediğiniz hastanenin, servisin ya da doktorun ismini isteyeceklerdir. Sizin talepleriniz doğrultusunda adınıza randevu kaydını oluşturuyorlar. Kendi doktorunuzun ismini belirleyebilmeniz iyi bir kolaylık.
İnternetten Randevu Alma
  • Sağlık Bakanlığı'nın hazırladığı online randevu sisteminin internet sitesinin "mhrs.gov.tr/Vatandas" adresine girmeniz gerekli.
  • Site açıldığında bir Türkiye haritası göreceksiniz. Buradan yaşadığınız ilin ismini seçin ve açılan hastane listesinden muayene olmak istediğiniz hastaneyi seçin ve "Randevu al" tuşuna tıklayın.
  • Bunun ardından bizi yeni bir giriş sayfasına yönlendirecektir. Sisteme üyeliğimiz mevcut değilse hemen orada bulunan "Yeni Üye" butonuna tıklayın.
  • Belirtilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve kaydınızı tamamlayın.
  • Üye kaydınızı yaptıysanız yahut önceden üyeliğiniz mevcutsa TC Kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapın.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra, muayene olmak istediğiniz servisin, doktorun ismini seçin ve muayene olmak istediğiniz tarihi ve saati seçip kaydedin.
Böylece randevunuz oluşmuş olacaktır.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
16B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Üst