Kink aleminde lider kavgaları

pala dayı Harbi Aktif Üye
Uzun süredir yazamadığımız gamsız mekanın meşhur kink partileri biz buraya yazamasakta tam gaz devam ediyor aslında
Ben iddaalı oyunları severim iddaalı oyuncularıda severim ama yenilgiyi asla sevmem meşhur ortağım Hasan bilenler bilirler,artık benle ortak olmuyor,sebebmi yenmekten sıkıldı parti vurmak ona artık sıkıcı gelmeye başladı,ortak değiştirdi Ali toto,üflek Ali,Tekçi Dinçer,Protez Semih liste uzun onlarla ortak olup bana rakip oldu eee ben ne yapayım şimdi arkadaştır deyip eyvalllah etsem bir oyun versem benim bi namım var mecburen vur Allah vur yapıyorum:mad::mad:
Artık gamsız çayda olmasa gelmeyecek gamsız mekana ama hakkını yiyemem delikanlı adamdır Hasan ne diyorsa o direnmeye devam ediyor ara sıra yeniliyoz tabiki yoksa hep yenersen rakip bulamazsın oynamaya benim ortağımmı kim farketmezki benle olan kazanır.👍👍👍

JokeR Üye
Hasan abi delikanlı adam ama fena satış koymuş dayııı :D bizim ruhumuz senle kazanırız evelallah :D

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Zorla kaşındın

Dayı sırf seni madara etmemek için harbiforumda deşifre etmiyordum, sen zorla kaşındın öylemi? Daha bu akşam Dinçerle birlikte sen ve Ali Totoyu nasıl yendiğimizi ve sana yenildiğine dair kağıt imzalattığımı ne çabuk unuttun. Dayı senin bu hallere düşmene üzülüyorumn ama ne yapayım seni yenmeyi çok seviyorum, başkalarını yenmek tatvermiyor artık bana. Seni artık kadrolu kekim olarak ilan ediyorum.:D

pala dayı Harbi Aktif Üye
ey benim güzel Allah,ım ben sana ne diyeyim Hasan,ım ,aç tavuk kendini buğday ambarında zannedermiş seninkide o hesap

girel Yeni Üye
ben burda müdahele etmek zorundayım. bak hasan abime haksızlık yapılmasına daha fazla dayanamazdım. ben ne zaman görsem hasan abim sipliyordu. dayının bu bi kaç kere oyun vermesine mi hep denk geldim yani ben. anlamadım:confused:

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Yoşi seni Allah gönderdi. Dayının nasıl atıp tutuğunun kanıtı sensin güzel kardeşim. Hoşgeldin yoşi, iyiki geldin, tam zamanında geldin.👍