kim bu adam!!!

yeniçeri JaNiSSaRY
Doğu Silahçıoğlu İstiklal Marşı'ndan rahatsız!
Emekli Tümgeneral Doğu Silahçıoğlu, İstiklal Marşı'nı ve şairi Mehmet Akif Ersoy'u hedef aldı.
Cumhuriyet gazetesinde yer verilen akıl aklmaz yazısında Silahçıoğlu, Mehmet Akif Ersoy'un İstiklal Marşı'nın 10 kıtasına 'Hakk, ezan, cennet ve iman' gibi sözcükleri 'ustalıkla' yerleştirdiğini yazdı...

Kim bu adam?
Türk Milletinin Şeref Marşına karşı bu cüreti nereden alıyor?
Nasıl oluyorda hala soruşturma açılmıyor?
Nasıl oluyor da hala Şerefli Ordumuzun içinde barınabiliyor?
Peygamber Ocağı dediğimiz bir kurumun mensubu 'Hakk, ezan, cennet ve iman' kelimelerinden neden rahatsız olur ki?
Nefretle kınıyorum..:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Hak, ezan, cennet, iman kelimelerinin nesi yanlış olabilirki, biz müslüman bir ülkede yaşıyoruz, başkalarının dinine de saygılıyız, ama anladığım kadarıyla bazılarının islam dinine alerjisi var, bu insanlar çocukluklarından beri mars'da mı yaşadılar, bu müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor. Bir milleti bir arada tutan ortak paydalar vardır, din de bunlardan biridir.

yeniçeri JaNiSSaRY
öyle abi nasıl bir zihniyettir ki geçmişini yok sayar, aklım almıyor. annesi müslümandır, annesi hiç mi bişey öğretmemiş, hadi annesini geçtim, ebesi müslümandır, o da mı bişey öğretmemiş, eğer onlar da öğretmediyse adam suçlu değil, ben öyle annenin de ebeninde, babanında........:mad:
sinirlenmemek elde değil. kusura bakmayın.
:mad:

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
bu adam şerefsizin biriymiş
eger hak ezan ıman sakıncalı olsaydı ozamandan secılmezdı bu askerıyede müslüman bir tane adam yokmu ya:mad:

Ömer
Yönetici
ergenekon terör örgütüyle her defasında adı alınan bir gazetede çalışıyor böyle şeyler söylemesi doğal :D

pala dayı Harbi Aktif Üye
İşte bu zihniyet varya,senin benim analarını başı örtülü diye askeriyenin,resmi bayram denilen bayramlarda protokolün,içinde olmasını,dini duygu ve inanışları sağlam olan insanlarımıızın,toplum içinde bile olmasına tahammül edemeyen zihniyettir.
Boş yere heveslenmesinler,İNÖNÜ bile milletimizi dininden vazgeçiremedi,avuçlarını yalasınlar......

ONLAR İSTEMESELERDE ALLAH CC NURUNU TAMAMLAYACAKTIR..........

yeniçeri JaNiSSaRY
inşallah dayıcığım inşallah
ama ülkemizin selamete ulaşması için daha çooooookkk zaman geçmesi gerekir, bunu ne biz görürüz ne torunumuz Allah sonumuzu hayır etsin...

JokeR Üye
bu askeriye'de anca er'ler müslüman olur , komutanlardan çok azı imanlıdır. yani anlıcağınız Komutan , General , Subay falan.. alayı fısss... :mad: :mad: :mad: