KASIRGa3485 (1987 - ....)

Bartın doğumluyum yalnız babanım işi yüznden gebzeye gelmek zorunda kaldım babam kamuda çalışan bi memur gelelim bana :) ilk okulu bartında okudum oırta ve lise eğitimimi gebzede aldım ve ilk yılımda öss'yi kazandım bu yıl son yılım oluyo kamo okuyorum tabi açık öğrt.:D
benim bir müzik tutkum vardır gerçi herkesin var ama benim farklı bi tutku müzik aletlerinede çok ilgim vardır onlarla kenetlenmeyi çok severim ben özel bi şirkette çalışıyorum boş zamanlarımda da müzik evine gidiyom...
Org ve bağlama çalmasını çok severim yalnız sesim iyi değildir bu beni çok üzüyor ama olsun :) yinede söler kargaları kaçırırım :)

bu8 forumu uzun zaman önce bi tesadüf sonucu buldum ilgimi çekti paylaşımlar güzel sıkı bir dostluk ortamı olduğunu gördüm içimden dedim ki acaba bende mi katılsam neyse işte kayıt olduk ve harbiden de iyi forummuş yanılmadık

bu arada dalmışım:D adım: Doğukan aslında insanların hayatı böle bi sayfaya sığmaz ama biz akılda kalanla yitiniyoz :)

Neyse paylaşım yapmak bence iyidir kiminle muhattap olduğunun bilinmesi güzel şey...

bu kadar :D ;) bu arada burcum ikizler :D tüz öz.taşıyorum harbi çok zor bişey :D çok konuştuk yorumlar lütfen...

EMRE seda kolik
bende elbistan dogumluyum babamın işi yüzündenbelediye evlerinde oturuyoruz.olsun geneki belediye evlerinde otuyoruz neden mi?seda da belediye evlerinde oturuyo ve onu ilk tanıdıgımdan beri seviyorum....hayatım onu sevmekle geçecek...

Mic Check KıRıK KaLeM
dogukan arkadaşim kendini tanıttğin cümlelerin çok güzel taniştiğimiza memnun oldum ........

kibele Yeni Üye
dogukan ıyısın hossun senı tanıdıgıma memnun oldum kardesım bende tesaduf sonucu buldum burayı ve cok sevdım

**hırçın** Yeni Üye
meraba arkadslar bende burayı tesadüf eseri buldum ama çok güzel bi yer birazda ben anlatıyımm...adım ELA kıbrıslıyım ama nazillide oturuyorumm..daha 14yaşındayım..:( ve adrenalin manyağıyım hız benim hayatımm...rock,RAP,electro dinlerim..öle işteeeee bazen çirkin bazen güzel bazen psikopat bazen melek bazen seytan bazen masum ama hep TATLIYIMDIRR..yakından tanımak isteyen herkesi msnye beklerim ama büyük ve seviyesizler kabul edilmezz. arada 2tane alt çizgi var..herkes kib byyss

CV doldurmuyosun arkadaş.. ev adresi yok mail adresi donatmana gerek yok.

Son düzenleme moderatör tarafından:
kendini anlattığın için saol bu arada senide tanımış olduk

keşke yeni bir konu açsaydın şimdi benim anlatımım sönük kaldı :D:D

tekrar aramıza h.g arkadaşım ;)

Kusura bakmayın arkadaşlarr bazı sorunlar vardı ( özel) ondan msn ahiç her şeyden elimi çekmiştim :) neyse burdayız artık kaldığımız yerden devam ederiz artık ;)

ShadoW sıradan bi üye
Hoca ne iş :) heryerde karşılaşıyoruz , Hoşgeldiğin geleceğin kalmamış yerleşmişsin , kök salmışsın :D