KArışık nickLer ... :)

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
Bu gece; kırılgan düşlerimin koynunda sabahlayacağım...

Cimridir gözLerim , ZorLasanda ağLamaz !

ßéN aşkı unuDdm ayLrr önJéé….kirLénéN kLßimi yıqaDhm az öNcéé…
yaLnızlıK acı vrMzz 0ldu..qéLécqq bénM ichn séFrbr 0lduğ..
HayL kahraManm düHn öLdüğ..süPrmén y0qmu$$...
0Nah sarıLnca hissédi0rsahn ayHnı $éyLéri .."en bnsiz qüNÜn kudLu olsun
dünüN khramanı y0K 0ldNn..yaLnzlık zrmuşş…usLu usLu ßaqaKldm..s0n caR3hm buYmşş …
aYaımn aLtnda caM kırkları ..niyé qiDdin sn?
yaRalarm kadr qözLérm olsaydıhh..kanıMm kadr caßk akardı ya$$hmm..x)
ay^Da dünYa péqk ßi yuVarLaq gürüNüyrduh..
ısLak düşLérr kurmadmm..
İsdr basdhn sev beNy..isdér s0nUndan ba$Lah ..
téMzdm..kirLndmm..diLéndmm..zéhrLéndhimM…
askk..ß0mboşş ßir kaLp şmdii…
ßir anLadabLsm sana içMdéqii sewqiYih..ramß0h kadr césaRédhm 0lsah kacıRırdm sényy….
LanédLér aDanmışş kaLp atıŞLarıma ..
duYmsuy0rm mérmérin soquKLuqunu..sésimn aNLamsz ß0quKLuquuNu..
Kan 0Ldm qöKyüzndéén yaĞıyorm..
Hér damLam ßir n0ta ,bir nota öLüm ,şarkımn aciZLİqiNé aqLıy0ormm..
qöRMé ,hissédmé,aNLama kaRnLıqımı..
KimyasL maddéLérLé avuNmak yériné..gérck acıNın zéhirli dudakLarına kapTıriYim kéndiMii..
unuTMama izin vér ßoşLuqunu bir kére 0lsn..
bir keRéck olsun girmé kabusLarıma ,böLmé uykumu..girmé taNRmLa arama ,yıkMA iNancıMı ,umuTLarımı…
göRMüy0rmusn içmdéki seni Öldürmeyé caLışdıkcaa damarLarımın kazıNdıqını?
qöRMüo0rmusn ßu ruhun sana ..saDécee saNa adandığını ?
téréddütLérLé başladı asLında .. :/
ßaşta oyundu saDécéé..Büyüdü..
déqişémemki ben..s0nucunu bilerek oynuyorm.. :]
kndimii varLıqına iNandırdıım hérkz y0koLdu..caßaLadıkca battı..
c0ok y0rLdm diNLémkdn..ßirzz sussaakk ve diNLénskk…
undduqMu qüLméii …c0cuk 0Lsakk büyüLnskkkh..
anLamı yok düşLérin pesNdén koşUp düşüşLérn !!
ßırakdıkmı sevMéii ..sevLmeyii istémeyiihhh..
anLatsandaah anLamazlar hady durma koş sarh0şş 0LH !!!!
içMde br sés wr..b0şverip qidMémi syLéyn..
hayaLlérimi süsLérkenn renkLi gördm dü$LéRİmi ..boyaları akmış yzLérinn..başkalarını özLrken ..
kacMadn ayaK aLtnda yürüY0rduk taM 0rTashndaa..keLimeler eTraFnda bitiK br asqıN komasında..
HikaYéLrr ne fark edérrr hepsi hepsiİi renkSizzh şéYLérr !!
néresiNé kadr qéLdikk hic bitmezmii mesaFéLrr ..
s0ruLmadn sylénenler ne kadrda **basidh sözLr..
keLimeler ayak altnda soğuk bi hüzNÜn sabaHndaa..
kısa ve taş öyküMzdé huzRsuzLuk mevsiMiNdéé ..
eqér beny terkedMéye yeLtenirsen sévdicéim..hiJ terDdüd edmédn saaa süikadH düzNLérMmm..
béhN yaLnJının tekiym..bNnarın hepsih paLawraa ..bniM asıL münasébedm oldU seniN aNANLA !!
yanındN hic ayrılmam biTlérim sana gcsiN die…xDDD
aşk esKi br paLawra ..ardq brdahn qCmeyecekkk..
gördMm krdüğüM OLduqumu..s0nu qéLméz msaLlarıh pusLu şhrindéé..
içdMm kana kaNa suLarını zéHrli neHrlerin qözümü kıRPmadım bileh..
kanıY0orr ..içmdé br şeey..
svdiqhiMm tüm kaLPLér öNmdé şmdi mérdiw3nLér..
haLa skLı br yerdé 0 qörmediKLérhn..
haLa kldıı br yerdé o hssédmedklerin..hic sezMédiğn..içmdéqii asKk !!
qécMişi hadrLadr ..hatrladr bu yaqmurlarr ..bu yaqmurda kaYbédmişdm snyy !!
s0kaKLr yaLnızLıa cıkarr ..yıLdızLar göKyüzünee..
ndén hep pncérdé bKLéyncee dhaa cabuk gelr sanır o beKLéynlr..

'Dipsiz bir uçurumun içine baktığınız zaman oda sizin içinize bakar.''

kar erir bağrından yarılır çiçeker merhaba der yeni güne giden gider ama yol bitmez ölsekte geri de adımız kalır yenıden bahara dirilişe merhaba özgürlük yakın...

beLki çocuğum haLa...tek dei$en $ey artık "inqaaa" die ağLamıorum...

yaLAnmı biz deişTik uçtu bütün bünyemiz ..yalanMı biz yeniLdik seweRken taşlaştı kaLbimiz ..

''Önemli olan
hayatta en çok seye sahip olmak degil
en az seye ihtiyaç duymaktir.''
koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor
ciDDiysén heRşeye vaRIm daLgaySan acayiP sörF yaPar aqLatırım
baqdIĞım kadaRSın aRkamI döndüĞümdé yaLaNSın (= _

ßénim hayata yénikLigim
ßiLdikLérinizdén dégiL.
hani varya anLatamadıkLarım,
kéndimin biLé biLmédigi,
ondan i$té tüm kayıpLarım.
ı$ıkLar sönük.
bén néyin nöbétindéyim.
rüzgar biLé kesti öfkésini.
ßen néyin isyanındayım ki
haLa

‘İşin doğrusu;
Varlığına alışmaktan daha zor oldu,
Yokluğuna alışmak.
Alıştım mı bilmiyorum; ama
mecbur olduğumu biliyorum.
Boşver...
Coşkusu da çok güzeldi varlığının,
Yokluğunun acısı da hiç fena değildi hani…’

’Aşq’’ Dediqin Nedir Ki? Tenden ßedenden Sıyrıq..gençLeRin iÇinde ya$adıqı ßir ÇıqLıq.!
kıskanıyor insan bazen basıp gidenleri..
BinLéRCé GüzéL SéVDim Dé éN Son Sana VuRuLDum..

KimSe GéLmesin YanımA iSTémiOm KimSéYi ALaYına YoL..!!!

OFF nE KaDaR SıKıcı Bu HaYaT yHa...=(

DoLa$amam BuRDa BöyLé amaÇSızCa ÖyLésine KaLamam Bu ŞéHirDé...

ÖyLé SéVDim Kié AnLaTamıYoRum KeLimeLeR yETmiOr AsqımıN TaRiFiné..
Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece
İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..
Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur!

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim

akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..

ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN..

?????????? ??l?????l?? ???g? ????l??
Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?
İçine deRt oLacak bu sana son baKışımMm
Varlığın 5 Para Eder mi Ki Yokluğun Beni Acıtsın...

Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM
Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.

anılcak bir 'adın'bile yok

üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

GöZlrİmE BaKaMıYoRsAn SeNiN İçİn YuMaRiM KaRaNlİĞa AcI vErİyOrSa GöZlErİmİ SuStUrUm DaİmA AkAn YaŞlaRI
Orda Bir Bahçe Var Bahçenin İçinde Gül Gülün Rengi Kırmızı Sensin ''KALBİMİN HIRSIZI''

aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsındalga

geçerim ama kırmam! ciddiye alırım ama kapılmam! huzur veririm ama söz veremem! sahip olurum ama asla ait olmam!!!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa COq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum.

İn cin uykuda, yalnız iki yoldaş uyanık; Biri benim, biri de serseri kaldırımlar

Anlatmaya kelimeler yetmez.. her şey bitmiş anlamını yitirmi ...
Adaletsiz koca dünya yine olan bana oldu, Aşk ateşi yar acısı dönüp durup beni vurdu !

Yalan sözler gülüşlere kandım gittin ellere, Kim bilir kaç senelerce yanar durur bu içinde ...
Senin gibi beni kimse sevmedi.. Bekledim Gittiğin günden beri..

Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle
Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak
Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda

Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde

Zaman yaşamakla başlar, Yaşamak zamanla biter...

Olsun varsın ah cekinme, sen yine yalanlar soyle, yürek; paramparca zaten, dert degil

Kandım yanıldım, belki de yüzbin kere. Ah ayıplandım, vazgecmedım ben yıne

Yazıklar olsun sana, Lanet olsun bana! Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum..

Seni seviyorum, seviyorum, seni seviyorum, Sen sevmesen bile, Seviyorum, seni seviyorum, İstemesen bile

Sen kapimi calmasanda, Düslerimle kalmasanda, Bir gülüsün yeter bana, Yeterki sen mutsuz olma

Ben bu askla kavrulsamda, Bu yanginda kül olsamda, Aska doydum nasil olsa, Sen mutlu ol yeter bana.
> Tek seni sevdim!
> Uğruna öLmekse sevgimin kanıtı, vuR bıçağı acıtmaz canımı!
> beRtaraF ettim aşkını, seni hiç sevmiyorum!
> 4d4m g1b1 4d4m
> Hayat yaşanmaya değer, sevgi acıya değer, aşk herşeye değer!
> Oyun bitti, kim verecek hesabını ?> Hayat çok monoton, 24 saat sen!
Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca
Hayat £manetse ßirakytiĞin Y£rd£yİz..hayat Oyunsa Kralini Oynariz...hayat Sevmekse ÖlÜmÜn£ S£v£rİz.
Sevmek yarı ölmektir, Böyle demiştin giderken.. Her gün ölüyor insan, Hatırlayınca!
> aĞıT öNümDe KaLeM eLİmDE, DuYgULaR kALpTE DüşüNcElEr YazIdA, Ay gÖkYüZÜnDe YılDıZ LaR dAHa öTEde, tAnRI yUKarIda KullAr AşAğIda , eN zoRuDa cANıM SEn OrDa Ben bUrdA
> N'olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor beni işte hain papatya..
> Adı anıldığında işte dostum dedim!. Adım anıldığında tanımam dedi!
> HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR ASLINDA VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR..
> .! Herkes yalan ki biz mi gerçek olalım !.
> BENIM KALP ATSLARIM KANKA ~?V''^?~?V^?V'^~----------
> İçin güneşlerle dolu doluydu, Önce gözlerine gelirdi bahar...
> Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın...
Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar...!
Damsız da girilir.
Sene 1865'di. Elektrik yoktu, mum ışığında MSN'de muhabbet ediyorduk.
Adamın birinin evi yanmış, odaları düz.
O kadar fakirdiler ki hergün çeyrek öküz yiyorlardı.
Adamın biri kızmış ama ispat edememiş.
Tüneli kaçmak için mi kazdınız? ( Reha Muhtar )
Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim..!
Gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline.
Adamın birinin gözleri dolarmış, kulakları mark.
Adamın biri çekmiş, karısı senet.
Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım!
Adamın biri cinnet getirmiş, gümrükten geçirememiş.
Adamın canı çıkmış, bi daha yerine takamamışlar.
Kalbinde bana yer yoksa güzelim, fark etmez ben ayakta da giderim!
Adam karısına "inek" demiş, birlikte aşağı inmişler.
Adam saat kaç demiş, saat de kaçmış.
! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artık ellerime ellerin değmeyecek..
! Karatoprak seni bende koparıpta ikimizi ayıracak, Fakat bilki aşkımız hep yaşayacak..
! Birgün nefesimde nefesin olmayacak, Artık gül yüzünün gülleri hep solacak..
! Bir çölün ortasında dudakları çatlamış, Bir ıssız sokakta yolunu kaybetmiş, Kadehlerde eriyip yokolmuşa benzer bu yüreğim.
! Nasıl esir olmuşsa gözlerine, Başka gözlerle avunmasını da öğrenir bu kalp! Merak etme.
! Akıtma gözümün kanlı yaşını, Uğrunda ağlayıp yanmaya değmez !
! Bir kaç mektupvari saramış resme, Bakıpta seni anmaya değmez ! Sana Değmez!
-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../
-- LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM
OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN! Siliyor Dünlerimi Yine Aşk ..
ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..
ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!
% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %
Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..
[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]
Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(
=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=
GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!
ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!
RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..
CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!
KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..
Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..
AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..]
- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -
Love İs NoThinG..
Maybe one Day..

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]
SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter!
Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)
NicK Şuan MeşguL..
- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...
- Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..
*Mutluluk aradigin yerde degil cogu zaman en umulmadik yerde bulunur.
*Dusmanimin nefreti dostumun sevgisinden daha gercektir
*Ask çocuklukta masum bir abilik, Gençlikte tatli bir serserilik Orta yasta yasal enayilik, ihtiyarlikta gevezelik, müsaadenizle aski inkar etmekte kelekliktir
*Bügün olmaz isim var,yarin olmaz dersim var,öbür gün olmaz babam evde.......ulan anlasana gönlüm yok sende!
*Günes dogarken uyan tatli olsada rüyan, kendi sevgine degil yaniz seni sevene inan!!!
*Sen özleyenin özleminden habersiz yasayan özlenenlerin en özelisin,Bir tanem,sen benim ÖZLENEN ÖZELIMSIN...
*Benim en iyi dostum içkim ve sigaram... OnLar da Terkederdi beni oLmasaydı param... Canım kadar sevdig^im eL oLdu simdi... Bu dünyada DOST deniLen keLime YALAN !!!

*Bazen insan sevmekten yorgun düser.
Ama bu öyle tatlı bir yorgunluktur ki
yapacagın ve yaptıgın sey tekrar tekrar sevmektir...
*I'çinde öyle umut tas¸ı ki Onu senden kimse alamasın. Gözlerin hep gülsün, mutlulug^u hep sende arasınlar. Ama onu kalbinde öyle sakla ki, Gerçektenhakedenbulsun.
*Kelimeler hep biten harflerden kuruludur. Sessizlikse sonsuzdur kalpler gibi. Ve ben bu yüzden susarım senin yanında. Seviyorsam susmak herseyi anlatir zaten
Bir avuç toprak olmak isterdim.
Sensizliğin kuraklığında,
Belki günlerce belki yıllarca seni bekleyecek,
Sonunda saracak ama ellerini
Bir daha hiç bırakmayacak olan

Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse
Sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma
Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan
Benimle meydan oku her çaresizliğe

Mert Olmayanın Işi Değilmiş Sevmek...
sevdin Mi Birkez; Ölüm Ayakucunda Değil,başucundaymış...
Kaybolmak Değilmiş Sevmek... Eriyip,kahrolmakmış!!!

kapina bir gül biraktim
bu gül, benden sana
baktikca beni hatirla....
solarsa odanda ...
ne olur cöpe atma!
çünkü bu gül sana
olan büyük askimi anlatmakta

Mazide Bıraktım Sevda Gemini,
Bir anda Unuttum seni eminim.
Kalbimde Kalbine yok bile KI'NI'M,
Bence Artık sende herkes gibisin.
Hislerimi dile doksem,Sevgimden korkarsin,Senin icin ben olmasam bile,Sen benim icin herzamn varsin
Bakarsan uzaktayım,düşünürsen aklındayım,hissedersen kalbindeyim,özlüyorsan yanına geleyim seviyorsan bir ömür boyu SENİNLEYİM...
Baksaydın görebilirdin, her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın!!!
Hani insan aglamak ister, gözlerinden yas gelmez....
Hani gülmek ister icinden gülemez....
Hani birini bekler o hic gelmez....
Iste o zaman ölmek ister,Ama ECEL gelmez
» hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise , unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır.
» günaydın kalbimin sahibi günaydın aşkların en tatlısı sevgilerin en görkemlisi günaydın soğuk kış gecelerimin ateşi seni çok ama çok seviyorum
» gül gül demiş bülbül güle gül gülmedi gitti bülbül güle,gül bülbüle yar olmadı gitti
» Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!
***Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!.
***insani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir. hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!
***Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep
aklimdasin!!
***Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.
***Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!
***Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!
***Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!
***Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa ımzayı Atan Kalemin Rengidir."ınsanın Kendisi"
***Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENı SEVıYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine şimdi de ağlıyorum SEVDığıM ama sana değil bir kalemde sildiğin AşKIMIZA ağlıyorum SENı SEVDığıM için özür dilerim
***Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için... Sen o kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim... Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim!

---------
***Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce... Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni n.olur sevdiğim... Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Elli elli yüz biz müslümcüyüz:: Arabesktir tarzımız müslüm baba baş tacımız

Aldığım nefese küskünüm !!!
Kadere rest cektim İSYANLARDAYIMMMMMM !!!
Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
Esrarı çekmişim gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı var kolumda 3-5 jilet yarası oda SEVDİĞİMİN hatırası!!!

Gel son defa sarıl bana gidiyorum uzaklara dönüşü olmaz belki bu aşkın ölüyorum sonsuz yolculukda
Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, elbette aşk dediğin böyle olmalı..Ben imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı, kayboldum kuytusunda yanlızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların...

biz, iğne oyası şiirlerin içinden süzülüp binbir çileyi dokuyan hayatlardan çözülmüştük. Yar diye yandığımıza canımız adaktı. Sevdamız yarin dudağında 3 günde paslandı. Oysa biz kalbimizi ağır sevdalara büyütmüştük...
sen içimde bir küçük taneciktin sonra bir kıpırtıua döndün şimdi o kıpırtı bi dalga ama dalsız denizim ben dalgam olmaktan kaçıp gitme sen benimsin
DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.
19 YaŞinda Gİrsem Kara TopraĞa Sevgİlİm Sen AĞlarmisin
DÖnse YÜzÜm Kara TopraĞa BaŞkasina GÖnÜl BaĞlarmisin
sana yakısan bumu ben senı özu sözü bır bıldım megerse sen bır dönekmıssın cok gec anladım

cakal gıbı dostum olucana delıkanlı düsmanım olsun

Dönmeyeceksin biLiyorum, tutmayacaksın eLLerimden öpmeyeceksin dudakLarımdan sevmiceksin beni deLi gibi, vurmayacaksın kaLbine zinciri benden başkasınıda aLacaksın sevgiLim......!
Niye ağLıyorsun dediLer, sevdim dedim. Niye üzüLüyorsun dediLer, gönüL verdim dedim. ELin kızı için değermi dediLer, meğerse değmezmiş..
Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...
Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...
Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

Dost insanın belindeki silah gibidir. Hiç göremesede soramasada ne zaman elini beline attığı zaman bilirki belinde dolu bir silah vardır

HAYATTA KİMSEYİ AŞIĞIM DİYE ALDATMA GÜN GELİR ONUNDA SENİ SEVDİĞİNİ SANIRSIN FAKAT ODA SENİ ALDATMIŞTIR VE SEN BUNU İNAN BANA ANLAYAMASSIN..

gideceğim buralardan DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..
<Budünyada sevme,sevsende deli etme,cünkü seven sevilmez,sevilende kiymet bilmez...
<denizler kadar sevdim seni...dalgam olur musun?ateşler gibi yandım...alevim olur musun?ilk aşkım değilsin...affet son sevgilim olur musun?
<kalbime dokunduğumda HİSLERİMDESİN...gel diye ağladığımda GÖZLERİMDESİN... yastığa başımı koyduğumda DÜŞLERİMDESİN... ama en önemlisi bebeğim her zaman KALBİMDESİN!!!
<ßelki sokak kaldırımlarında adımız S€RS€Ri diy€ g€Ç€r..!! aMa ßiLki ßu S€RS€Ri s€Ni S€vdiĞi için CanıNDaN ßiLe g€Ç€R
<Göz Kırptığım Renkten Kulak Verdiğim Sesten Affet Senden Habersiz Aldığım Her Nefesten
<İki rayı gıbıyız bir tren yolunun yakın olması neyı degıstirirki son istasyonun
<Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.
<Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen
------------------------------------------------------------------
< Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin

Hayat benim anLamı sensin. yıLdız benim diLek sensin. buLut benim yağmur sensin. güneş benim ışığım sensin. kor benim aLev sensin. ben sendeki benim, sen bendeki sensin: ömür deniLen meçhuL bizimLe tükensin
----------------
[..Bu deli sevdaya neredende bulaştım gülmeyi unttum ağlamayla barıştım ]
---------------------------
CEsaret korkmamak değil,korkuya rağmen bişeyler yapabilmektir...
------------------
Ne alçalıcak kadar günahkarım ne göklere çıkacak kadar masum ne yaşadıklarımdan huzursuzum ne şuan yaptıklarımdan mutlu sırlar içinde bir dünyam var bir SEN varsın ne seni kaybedecek kadar cesurum nede kazanacak kadar güçlü ama seni kazandım ve kaybedemem
---------------
esaret bağlarında gül olmaktansa hürriyet dağlarında diken olurum.birzalimi sevmektense sevenlerime esir olurum.
------------------
beni sana getirecekse söyle ecelim gelsin...Seni gündüzlerde arıyorum sanma her saatinde Ağladıgım gecelerim sensin..!
--------------------
* Kiskanirim seni ben,Kiskanirim kendimden Bu nasil Ask Allah'im,ölecegim derdimden.

Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim
Dünyanın güneşe özleminden daha büyük özlemim
Bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim
Günaydın HERŞEYİM
hayat tiyatrosunda iş buldum rolüm sevmek ve unutmak ben rolümü oynayamadım sevdim ama unutamadım...
Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz. Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz. Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
Artıq ben vaazqeçtim, yanlızlıqı seçtim...DoKuNMA bAnA!!!
Göremedi qözlerin, qöremedi harbimi, SeVmEsEdE KaLbİn GÖRMESEDE SEVGİMİ sİlEmEdİm !sM!n!..!
KüçüK kIzıN büYük a$kı sAdeCe dÜşmÜş..
HiÇ vAzqEçmEdİm kİ sEnDen
yOrqUn yÜreqİm sEnsİzlİkteN
aL YüReqİm sEnİn oLsUn
YokLuqUndA çhoOq şhEy dEişTi Hanİ eSki bEn vaRdı yA SeNi ÖLÜMÜNE SEVEN i$tE o qİttİ hEmdE çhoOq uZaKlArA..!
Bu sOn qİdİ$iM BiR dAhA dÖnMEm, Bu sOn sEVi$İm BirDahA sEvMem Bu sOn $aNstI BİR DAHA ÖLEMEM..!
HiÇ kİMsEnİN öLüMÜ öLüM deqİl, SeNiN qİDİ$iN kAdAr, SeN bİlE bİleMeDiN öLüMÜ, BeN öLdÜm q!d!$!n KaDaR..!
GeL sOn dEfA sArıL bAnA, DöNeMeM bElKİ bİrdaHa, GiDiYoRuM uZaKlArA..!
TeDaVİSİ mÜmKüN qÖrÜlMeYeN $izOfRen b!R a$ktI b!zİmk!s1..!

...:::^^^^SiLeMiYoRsAn kArAlAyAcaKsIn^^^^:::...

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...
Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam
Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider...!!!
Hayatım tükenmez maceralardı
Içimde birçok istekler vardı
Hissedince sana vurulduğumu
Anladım ne kadar yorulduğumu
SEN BENİM İÇİN VAZGEÇİLMEZSİN ÜÇ BEŞ GÜNLÜK BİR HEVES DEĞİLSİN YAŞAMA SEBEBİM SEN HERŞEYİMSİN SENİN İÇİN ÖLÜRÜM BUNU BİL GÜLÜM. SANA YANLIŞ YAPANA KIYMAZMIYIM BE GÜLÜM SENİ BENDEN ALANA SIKMAZMIYIM BE GÜLÜM SENİN İÇİN BU ALEMİ YAKMAZMIYIM BE GÜLÜM. GÜLÜM İKİGÖZÜM...

qüLüşLerim waRDı ßenim ßen KimimM ßen NerDéyimM ?! ]>>> Tam KarşıYa qeçerKen ßıraqTıqın O eL ßenim <<<
[[…qözLerimi açSamDa Sen çıKsaN KarşıMa…]]
BeqLeMeqTe FayDa YoqKi BeqLeNen Hiç GeLmiYorKie…
ßen ßu aşqKLa KavruLsamDa ßu yanqınDa küL oLsamDa aşqKa DoyDum NasıL oLsa Sén muTLu oL yeTer ßaNa…
SeSsis ßi üRperiş HaLinDeyim…KimSesiz ve yaLnız ßi yerLerDeyim..
qeceYi ßekLeyip Her qece KaranLıqa qizLiorumM qözyaşLarımı…
yoqK oLmaYı qöZe aLdım ! TekRar SenDe DoqmaK İçin…!
KaranLıqK şarT Koşmuş yaLnızLıqı ßana…
SizøfreniqK RuHum inTihara meyiLLi....õLmek isTiyør øLemiyøRum..
AnNe,küçüqKen ßi yerim acıYınca
öpiimde qeçSin Derdin yHa..
KaLBim acıo anNe Hadi öpTe geçsinN…!
DüşLerimDe pusLu ßi inTikam ßiLeklerimDe ßayaT ßir inTahar øySa öLünüceK ßirşéy yoKmuş Sen qidince yaşaNacaK ßişey øLmadıqı kaDar…
ÇıqLık aTmaK isTiyor içimiN DerinLikLeri // ßu korKunç SéssizLik Durduruyor ßeni !!
ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!
KaranLık ßir ışıKLa DehşeT veRir asLınDa ÇünKü yaLnız KaLamaZsın qölqen oLur yaNınDa..!
EnjekTe eTtim Tüm HayaLLerimi KaranLıqa…
ßen KüçüqK ßir kıZım OyuNcaKLarımı aLırSanıZz SizinLe OynaRım…!
ßiri qider biri qeLir hayat hep ßöyLedir
VedaLar koysaDa ßazen qitmek qerekir..
MeseLe BekLemektir..
MeseLe ÖzLemektir..
ßeLki ßen yanıLdım Sonum Depresiftir ..!
YıLLardr içimDe 1 çocuK aqLar işTe Hep ßu yüzDen ısLak qözLerim ..SenDe çeKip qiTme Dayanamam yaR, öyLe Taş DeqiLim sandıqın kaDar..
Deqişken ßir Dünyada, ßen saßit kaLıyorum. Herkes ßaşka ßaşka severKen, ßen yine seNi Sefiyorum...!
arTıq Ne qözLerimM Ne qüLüşüm Ne eLLerim NeDe kaLßimM SeNin...!
qöZüme ayrıLıK KaçTı o yüzDen aqLıyoRumM...!
ßuqün SeniN içiN ßir Kurßan KesTim HaLa KanıyoR ve acıyoR ßiLekLerim..
KuSsam Kaç inTihar çıKar içimDen KeSsem Kaç ayrıLık akaR ßiLekLerimDen..?!
ßir çıqLıkTı yaLnızLıqım HepiniZz mi SaqırDınız..??
ölene kadar ölümsüzüm
Kırık Dökük Hayat Parçalarınızı Çekin Gölgemden ve Defolup Gidin Benim Bölgemden !!
IşIklarI kapattIk yIldIzlarImIz çIksIn dİye.
Seni sevi yorumlar yok
O dil beni terk etti
Seni sevi yorumlar yok
Bulutlar gitti:*
Canın isTerse bu 1 rüya sanaLım*
Çünkü senİ
Sevmeye, görmeye gücüm yok benİm
Basİt bİr cümleden İbaretİm
Senİ unutmaya çok İsteklİydİm
Beceremedim..

yalnızm odamda..
beşiimin ve masum oyuncaklarımın da yalnız kaldıı gibi...

şmdi bnim pembe gözlükLerimi gtir.
pembe dünyamda gneşlenmek istioruummm.
deniz-kum-güneş'mlee
we doccer hilson ktabmLa mutluym
pembe yanıklarımn olması greek.
çok mutluyum arkama yasLandım*
pembe panjurlu ewmde sanada yer war pembe duwarlı oda.
herşeym kıafetLerm, eLbise odam..htta tost makinam bile pembe*
niye basın grmez içeriye?
şiiip şaak ckıırrt!.
herşey tozz pembe tozlAR uçmamaLı..
??rını ?iL???,?n?? Dünü^^'
Aşkın kollarında dengemi bulmuşum
Değermiş herşey
Bir tipsizden kurtulmuşum
Aşkın yollarında kayıp olmuşum
Tutkuymuş herşey
bu bitmeyen bir duyguymuş
İyi değil miyim neyim¿
Adeta aşka hipnozum

Ben ideaLar Dünyasında YaşayamaM Senin Yansıman değiLim oLamam
ßu kaLp kırıLdı.. ßinßir yerinden parçaLadın.! ParcaLar kayıp. Sakın uurasma ßuLamıcaksın. Ne parcaLarı nede ßeni.
sewmee görmee güjüm yhoq beim :/
S€nMiyDin o HayaTımın
ßa$ RoLünü veRdiim
ßeceRiksiz FigüRan
Üzgünüm ArTıq
MasaLLara İnanmıorUmm!
sh€nDen ßir kaHraman çıkarTamamm!
inanması zor biliorum bana...
yaptıım herşee birer hata...
birtek sen anlardın bei...
sei kaybetmek koOodu bana ...

ü$ütmez ßeni iLikLerime
i$Leyen sogukLar
ßenim $imdi ßuzLardan daha soguk ßir bkaLßim war ...

şarkılar hayat kadar uzun
güneşle battı tüm yüzüm sebepsiz oynar toyluğumda ruhum
Run away run away :/
sessizliğimle konuşurum!

Az düşündünüz çok konuştunuz
Hırs içinde yüzüp boğuldunuz
Beni ezmeniz için tanrı olmanız lazım
Sizi kendi öfkenizle parçalarım
Zaman geliO sözler Uçup gidiO ıshde..
kaybettinin yerin[e] ne koysanda olmaz. boş bırakıca[m] yerini hep bomboş..! ./
Kalbin kalıbı siyah fakat iç tarafları biraz pembe
Gözler özünü göremez lakin çekilmiş siyah bir perde
Mutluluk denen şey anlatıldığı kadar saydam mıdır ?
Gözler kalbi kandırır her gülücük biraz sahte..
YOl ıshdiO snden .
Mecbur VeriOsun
Diretsnde OlmuO artk..

qizLemek koLaydı her$eii
ya$anmamı$ qbi qöstererk
sakLadm tüm qerçekLEri
siLdm hepsini birer birer
dei$en kim bn mym yksa sn msn?
sonzuLuua qüvenmedm çaresLiin içinde
inandıım tüm doruLar
kayboLdu hepsi birer birer...

Oysa bir umuttu heP
qönLü besLeyen
dayan yüReqim diyen...
bedenim küçük belki.
ama ruhum çok büyüdü.
yaşadıım acılarla büyüdüm ben..

kaderımı deıl kafamı yasıorum ,)
Bıraakma beni insanLar kötü . . |

aşqq bitti aşq aptaLLıqtı !!
sanırlar aşıklar... oğLum onLar kaşarLar!

???? ?üçü¢ü??ü? öl?ü?
??? ß? ????lı?ı ?? qö??ü?
???l???ß?l????? ?ö??ü? ???? ??????ß?l????? ?ö??ü?
???? ???l??ß?l????? ßöl?ü?
.????lı?ı ?? qö??ü? ,
.??????? ß?? ??ç ??ı? ?????l???
,?????? ??zl? ??ƒl??? ??????,
?????? ß??? ????ll???? ß?l??? ,
......benimse dünyadan ötesi(A)
kİmsE umRumDa DEğİl..DüNü GEçDiK GEçMİŞdEN bİ HaBer..yArInı UMuRsaMaZ..Şİmdİyİ yAşArIM..!

Tırtt Mırrrttt Cırrrtttt xD
sEn ßunu zaten ßiLiy0rdun
her qün her qÜn a$kı yeNy ßastan yazdım
ßeLki kaNım ßo$a aktı
ßeLki kırMızı ßir kurDeLeydi kaNım

s0n ßeyaz qÜLümde soLdu
s0n iyiLiği yaptIm
Nerde kendini bilmez çocuklar
Bir sabah öylece çekip gittiler
Çınladı alkışlar kör sokaklarda
Yankısı kime kaldı ..

Sen Hep Daha Once Opulmus Dudaklardan Kendıne Aıt Sevgı Cumlelerı Bekledın.!!
sevdiqin sever sen qiBi bi baskasını
seN sevdiqini seversin
Sewdiqin Bi baskasını...

ArqaMdaN qOnUşaAnLaR ArqaMda TaqıLmAya DeVaM…AhiAhii…XD
Yine odamdayım. Duyduğum tek şey aşk şarkıları.
Telefonumun şarjı bitti..İki lambayıda yaktım dışarıda ip ince bir yağmur..
Galiba gökyüzü ağlamaya hazırlanıyor..
Tıpkı ben gibi...
Aklımda yine sen varsın..
Yüzümde ufak bir tebessüm..
Gözlerine ilk derin derin baktığım an ne olucak diye düşünürken, kalbimin nasıl attığını tahmin bile edemezsin......
Her şeyi sana yormak iyi bir şeymi acaba?
Haykırışlarımın içindeki tek kıvılcım, kaderimin bana yegane armağanı.
Bir nimet gibi düşünmek seni, saklamak her şeyden hoyrat bir bencillikle.......
Zaman geçiyor....benimse tek umudum sensin.................

Bu hayat insanı öldürür, sonra da "niye kendine kıydın" der...
"Yarına uyanmak" tan vazgeç(ebil)mek...
Çözüm olsun diye değil, bitsin diye...
Hayat...Benden bu kadar..!
"..en iyiler genellikle intihar ederler sadece kaçmak için
ve o geride kalanlar asla tam olarak anlayamazlar neden biri
onlardan kaçmak istesin ki..!"
ne oluyor azrail?
ne bu tembellik?
hala ne bekliyorsun?
ölmek için illaki dilekçemi gerek?
cehenneme gitmek için
vizemi gerek??
İstifamı veriyorum hayat...
Senden korkum olmasa kurşun kafama ellerim hediye alır...
öLüM bEniM doĞuM GünÜM..!
Tükeniyorum, anlıyor musunuz ?!
Hayat buysa üstü kalsın..!
Söylenecek söz yok... Gidiyorum ben!

Güvendiğin yüreklere karlar yağmışsa
buz tutmuşsa o sımsıcak bakışlar
sen yangınlar içinde üşüyorsan
ve bir zavallılıksa artık o 'çok sevmek'...
böyle bir dünyaya tükürmek
ve
...ölmek güzeldir..."
Ölür gibi yapınca, acım dinermi sence.?!
Haberin yok ölüyorum..!
Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim
Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim...
Çoban oldum gidiyorum...Yapayalnız bu diyardan....
Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.
Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...
Ya$amaK Mı? --> ßo$wééR!!
Anlamı yok doğan her güne lanet....

Ben portatif aşkLardan,Bitmeyen yaLnızLıkLara zincirLenirqen.. Sen,aşkLarın uLaşamayacağı yerde sakLanan yanık bir bedendin…
GİTME RUHUM..!zaman ayrıLığı vurur.dipsiz bir sevda yokuşunda yanımda kaL..bırakma yaban sevdaLara… düşü oLmayan acı sevdaLara…

Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum,geceLer hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum gecenin efkarı iniyor perde perde…

DamarLarımda doLaşıyosun,doLaşıyosun da sonra ben senin kanın değiLim diyosun!

gökLerin ardında gökLer var... bir deniz var.. Çok engin..
Ufkun ötesinde başqa ufukLar var..."

Sevmek kimi zaman reziLce korkudur…İnsan bir akşam üstü ansızın yoruLur…

İntihara meyiLLi yürekLerLe çıktıq yola… YoL bize uçurum geLdi,uçuruma sevdaLandık…

Bir mucize istiyorum, mucize... Yoqsa bu şiir son çocukLuğum oLacak artık büyüyeceğim .. "

Sakin oL, bütün bunLar bir oyun. Sonuçta şu karşındaki dehşetLe izlediğin adam seLam verecek, perde kapanacak…

Ben geceLerin saçında seni ördüm… Biriqmiş yaLnızlığımdan sana öyküLer sundum…

Hepimiz bir başkasının öyküsünde tutsak…

kaLbinin savaşında ben yanLış kahraman...

YokLuğun zuLüm, yokLuğun damarLarımı parçaLamış kurşun… Ruhumu cebeLLeştiren eceL…

O fırsat düşkünü zaLim elleri kendine uzak tut uzak…İçim dışım özüm sözüm bir inan aLnım açık yüzüm ak...

Sana dokunmam kanarım…

Yüreğimi oyan acıLar tattırıp vurursun beni…

mahşer yeri kaLabaLığı, pişmanLıkLar sende yangın yeri taLanı kaçışLarı bende..

gücüm kaLmadı artık direnmeye gözLerinden akan yaşLarda b o ğ u y o r s u n b e n i…

içimde yanan yangınsın… GeL sensizLiğin beni düşürdüğü duruma baq.

Seni küçüLtebiLecek miyim içimde O kentte seninle yaşanan o kocaman zaman diLimini diğerLerine benzetip çoğaLtabiLecek miyim?

Ben portatif aşkLardan,Bitmeyen yaLnızLıkLara zincirLenirqen.. Sen,aşkLarın uLaşamayacağı yerde sakLanan yanık bir bedendin…
GİTME RUHUM..!zaman ayrıLığı vurur.dipsiz bir sevda yokuşunda yanımda kaL..bırakma yaban sevdaLara… düşü oLmayan acı sevdaLara…

Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum,geceLer hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum gecenin efkarı iniyor perde perde…

DamarLarımda doLaşıyosun,doLaşıyosun da sonra ben senin kanın değiLim diyosun!

gökLerin ardında gökLer var... bir deniz var.. Çok engin..
Ufkun ötesinde başqa ufukLar var..."

Sevmek kimi zaman reziLce korkudur…İnsan bir akşam üstü ansızın yoruLur…

İntihara meyiLLi yürekLerLe çıktıq yola… YoL bize uçurum geLdi,uçuruma sevdaLandık…

Bir mucize istiyorum, mucize... Yoqsa bu şiir son çocukLuğum oLacak artık büyüyeceğim .. "

Sakin oL, bütün bunLar bir oyun. Sonuçta şu karşındaki dehşetLe izlediğin adam seLam verecek, perde kapanacak…

Ben geceLerin saçında seni ördüm… Biriqmiş yaLnızlığımdan sana öyküLer sundum…

Hepimiz bir başkasının öyküsünde tutsak…

kaLbinin savaşında ben yanLış kahraman...

YokLuğun zuLüm, yokLuğun damarLarımı parçaLamış kurşun… Ruhumu cebeLLeştiren eceL…

O fırsat düşkünü zaLim elleri kendine uzak tut uzak…İçim dışım özüm sözüm bir inan aLnım açık yüzüm ak...

Sana dokunmam kanarım…

Yüreğimi oyan acıLar tattırıp vurursun beni…

mahşer yeri kaLabaLığı, pişmanLıkLar sende yangın yeri taLanı kaçışLarı bende..

gücüm kaLmadı artık direnmeye gözLerinden akan yaşLarda b o ğ u y o r s u n b e n i…

içimde yanan yangınsın… GeL sensizLiğin beni düşürdüğü duruma baq.

Seni küçüLtebiLecek miyim içimde O kentte seninle yaşanan o kocaman zaman diLimini diğerLerine benzetip çoğaLtabiLecek miyim?

Son düzenleme:
akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
Yok ne kusuru ya :) :D Ben teşekkür ederim :)