İyi Geceler Mesajları

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
İyi Geceler Mesajları, Sevgiliye iyi geceler mesajları, İyi geceler smsleri

İyi Geceler Dünya İyi Geceler İnsanlar İyi geceler Bitanem Rüyanda beni gör olur mu..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular..

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanagına bir buse gonderiyorum…huzurla uyu bitanem..huzurlu ve mutlu…İyi geceler..seni seviyorum

İyi Geceler rüyalarımın prensesi..

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar allah rahatlık versin..

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler..

Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum..

gece seni bana daha çok hatırlatır çünkü sabah olacak ve seni görmem için yepyeni birgün daha dogacak güzel ümitlerle hayallerle beraber iyi geceler bitanem iyi uyu seni seven biricik aşkından sana kısa bir şiir hayatımın anlamısın benim canımsın

Rüyalarında senin gibi güzel olsun

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüğlerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü,yanağını uzat MUCUK

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki..

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem iyi geceler..

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda uyuyabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yine yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi geceler! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim..