istediğin numaradan sms gönder !!!!

AKGÜN Üye
Arkadaşlar öncelikle söyliyeyim bu program şaka amaçlıdır eğer kötü emelleriniz için kullanırsanız biri şikayet ettiğinde sizi bulabiliyorlar!!! ve program kesinlikle çalısıyor bizzat denedim tüm hatlarla uyumlu eğer çalışmıyor diyen olursa diyene istediği numaradan mesaj atarım neyse gelelim programın kullanımına: Öncelikle aşağıdaki linkten programı indirip bilgisayara kuruyoruz kısayola tıkladığımızda karşımıza çıkan pencerede registere tıklıyoruz yeni açılan penceredeki boşlukları dolduruyoruz (boşlukları doldururken dikkat kullanıcı adında türkçe karakter olmayacak ve şifre hem harf hemde rakam olmak üzere en az 6 haneden oluşacak) sonra ok dedikten sonra yeni açılan pencerede step 1 yazan yere telefon numaramızı yazıyoruz (DİKKAT: tel. no:905********* şeklinde olacak başında + falan yok yani sadece 9 var) sonra send code diyoruz telefona gelen kodu step 2 yazan yere yazdıktan sonra activate diyoruz ve işlemi bitiriyoruz karşımıza sms atmak icin yeni bir pencere açılıyor Şimdi sıra geldi sms göndermeye: Ekranda TO yazan yere mesajı gonderecegimiz numarayı yazıyoruz message kısmına mesajı yazıyoruz pencerenin sag ust kosesinde options kısmından sender ID yi de karsıda gonderen kim olarak gozuksun istiyorsak o sekilde yazıyoruz(isim veya numara hic farketmez) sonra tekrar sms ekranına dönüp send diyoruz ve işlem tamam!!! NOT: program her yeni kayıt icin 5 hak veriyor eger turkcele msj gonderiyorsanız 2 hakkınız gidiyor diger hatlarda 1 hak(programı aldıgım arkadasım aynı numara ile hakkın bittikce tekrar kaydolabiliyorsun dedi ama ben denemedim sahsen zaten 3 hat var 15 msj elde ettim beyler birde millete avea turkcell diye attınızmı cok iyi inanıyorlar benden tavsiye buda) Herkese İyi eglenceler

Birşey daha var numara yerine harfleri de yazabilirsiniz. e artık bu emeği de es geçmeyiz

Not: Konu eski bir konu ve artık böyle şeyler mümkün değil!

Son düzenleme moderatör tarafından:
ems Yeni Üye
arkadaşlar bu mobile diyo register kısmın oraya kendi telefon numaramı mı yazıcam yoksa kurban ın kini mi?