İşte Fenerbahçe'nin müthiş sürprizi

pesimist sanal alem
Tarih: 28 Mayıs. Yer: Madrid. Cannavaro´nun veda gecesine katılan Nistelrooy, burada bombayı patlattı: Geçtiğimiz günlerde İstanbul´a gittim ve Fenerbahçe ile her konuda anlaşmaya vardım. Ben de ayrılıyorum.

Real Madrid’in yıldızı Ruud van Nistelrooy, önceki gece takım arkadaşı Cannavaro’nun Madrid’deki veda gecesine katıldı. Uzun süre Cim Bom’un gündeminde yer alan Hollandalı yıldızın bu partide yakın çevresine “Fenerbahçe ile anlaştım. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’daydım” dediği öğrenildi... Real’in bir diğer yıldızı Diarra’nın da aynı gecede Nistelrooy’la, “Bu adam Real’de artık gol atamıyor, onu Türkiye’ye gönderiyoruz” diye şakalaştığı ortaya çıktı. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcunun, Roma’daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi İstanbul’a geldiği ve Sarı-Lacivertli yönetimle el sıkıştığı iddia ediliyor. Real Madrid ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ruud van Nistelrooy, sakatlığı nedeniyle geçtiğimiz sezonun büyük bir bölümünde forma giyememişti. Ameliyat olan yıldız oyuncu ağustos ayında yeşil sahalara dönebilecek. Real Madrid’in başkan adayı Perez de seçimleri kazandığı taktirde takımdaki bütün Hollandalı futbolcuları göndereceğini açıklamıştı.

Ruud Van Nistelrooy kimdir?

Ülkesi: Hollanda
Boyu: 1.88
Kilosu: 80
Yaşı: 32
Mevkii: Forvet
Takımı: Real Madrid
Bu sezon: 6 maç, 4 gol
Eski takımları: Den Bosch, Heerenveen, PSV, Manchester United
Milli Takım: 64 maç, 33 gol