İŞTE BATMAN KADROMUZ

Ekibimizin Batman kafilesinde 18 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular yer aldı:

Serkan Kırıntılı, Mert Günok, Ertuğrul Taşkıran, Hasan Erbey, Okan Alkan, Fabio Bilica, Bekir İrtegün, İlhan Eker, Caner Erkin, Devrim Can Beyaz, Mehmet Topuz, Cristian Baroni, Gökay İravul, Alex de Souza, Kazım Kazım, İsmail Aslan, Doğukan Genç, Berkay Öztuvan.

Batman Karması ile Fenerbahçe arasındaki özel maç saat 15.00 te başlayacak ve FB TV ekranlarından canlı yayınlanacak.

Batman Petrolspor ve 72 Batmanspor karması ile hazırlık maçı yapacak olan Fenerbahçe kafilesi Batman'a geldi.

BATMAN'DAYIZ

Özel uçakla Batman'a gelen Fenerbahçe kafilesi ve kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticileri, TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, TÜPRAŞ Genel Müdürü Yavuz Erkut, 72 Batmanspor ve Batman Petrolspor yöneticileri karşıladı.

Havaalanı girişinde bekleyen taraftarlar Fenerbahçe kafilesine sevgi gösterisinde bulundu.

Fenerbahçe kafilesi maç saatine kadar dinlenmek için TPAO'ya ait Kristal Park'a geçti. Kulüp başkanı Aziz Yıldırım kafileden ayrılarak, Batman Üniversitesinin akademik açılış törenine katılmak üzere, Batman Üniversitesine gitti.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Ömer
Yönetici
Fenerbahçe adım attı diğer takımlardan da bekliyorum, doğu illere turneleri, futbol bütünleştirici en büyük unsur bence.
 
ilklerin takımı değilmiyiz Kralex adminim diğer takımlar için acna para varsa giderler doğuya...
 
Ömer
Yönetici
Aziz Yıldırım 180 derece döndü, geçen seneki Rize özel maçından sonra bu maç oluşturuduğu antipatik Fenerbahçe imajını kırmaya yönelik. Hemde açılımın bir parçası olarak çok iyi bir görev üstlenerek ülke menfaatleri için bir maç oldu.
 
fbrdm07 HaRBi DeLiKaNLı
geçtiğimiz senelerde Al ittihad takımıylada yapmıştık suriyede . çok güzel maçlar bunlar. fb böyle boşluklarda 1. ligde takımı olmayan şehirlerimizde dostluk maçı yapsa çok iyi olur.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst