İş görüşmesinde saçlar nasıl olmalı?

soru Üye
İş görüşmesinde saçlar nasıl olmalı? İş görüşmesine gideceğim saçım nasıl olmalı?
 
Ömer
Yönetici
Sade ve Basit Topuzlar Yapılabilir

İş görüşmelerinde sade ve basit topuzlar tercih edilmelidir. Görüşme gündüz olacağından, yapılacak topuzlarda abartı olmamalı; günlük kullanabileceğimiz, fazla tepelerde olmayan, daha çok arka bölümde veya ensede olan topuzlar tercih edilmelidir. Yan topuzlardan kesinlikle kaçınılmalıdır.

Saçı Uzun Olanlar At Kuyruğu, Kısa Olanlar Düz Fönü Tercih Edebilir

Saçın uzunluğu yeterliyse, sade ama şık bir atkuyruğu ilk izlenim için tercih edilebilir. Saç kısaysa, kabarık olmayan sade bir fönü de tercih edebilirsiniz. Dalga dalga olan kabarık saçlar, havalı bir görüntü oluşturacağından yanlış bir seçimdir.

Saçlar Toplanacaksa Dip Boyasına Dikkat!

Her türlü toplama şekli saç diplerini ortaya çıkaracağından, dip boyası kesinlikle ihmal edilmemelidir. Dip boyası gerektiren saçlardaki topuzlar, daha kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Topuz, her zaman bayanın kendine olan güvenini ortaya koyar. Saçın derli toplu oluşu ise düzeni ve disiplini simgeler. Unutmamak gerekir ki, kadınların saçlarına yaptıkları modeli kendilerine yakıştırması, her şeyin farkında olan ve ne istediğini bilen biri imajı verir.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst