İş garantili 18 yeni meslek

Ömer
Yönetici
  • Risk ve sözleşme yönetimi: Berlin'deki SRH Hochschule'de eğitim 2 yıl. Başvurular Eylül ve Ocak aylarında.
  • Su yönetimi ve yaşam bilimleri: Hollanda Hogeschool Zeeland'da 4 yıllık eğitime başvurular Temmuz'da.
  • Lüks yönetimi: İtalya'da Polimoda International Institute Fashion Design&Marketing'e başvuru tarihi Eylül.
  • Kültürel deneyim tasarımı: İtalya Domus Academy'de 1 yıllık eğitim veriliyor. Başvurular Temmuz'da.
  • Küresel yönetim: Macaristan Central European University'de 4 yıllık eğitim için başvurular Temmuz'da.
  • Teknoloji yönetimi: Londra, Atina, Barselona ve Şam'da olan European University'de eğitim 3 yıl. Başvuru Ekim, Ocak ve Mart'ta.
  • Süreç ve gıda teknolojisi: Hollanda The Hague University'de 3 yıllık eğitime başvuru zamanı Temmuz'da.
  • Emlak yönetimi: Hollanda Wittenborg University'de 3 yıllık eğitim veren okul, yılda 6 kez alım yapıyor.
  • Medya ve eğlence yönetimi: Hollanda Inholland University'de 3 yıllık eğitime başvurular Eylül ve Şubat'ta.
  • Sanat-teknoloji: Hollanda Saxion University'de 4 yıllık eğitime başvuru Temmuz'da.
  • Moda perakendeciliği: İtalya Polimoda International Fashion Design&Marketing'de 1 yıllık eğitim başvurusu bu ay.
  • Multimedya iletişim tasarımı: İtalya'daki Nuova Accademia di Belle Arti Milano'da eğitim 2 yıl. Son başvuru tarihi 30 Eylül.
  • Çevre çalışmaları: İtalya Florence University of Arts'a başvuru Ekim, Şubat ve Haziran'da. Eğitim süresi 1 yıl.
  • Görsel sanatlar ve küratörlük: İtalya'daki Nuova Accademia di Belle Arti milano'da eğitim 2 yıl. Başvuru Eylül'de bitiyor.
  • Tasarım yönetimi: İtalya Domus Academy'de 1 yıllık eğitime başvuru 30 Haziran'da.
  • Video medya dizayn: İtalya Instituto Superiore di Design di Nipoli'de eğitim 3 yıl. Son başvuru 5 Eylül.
  • Konuk ve mutfak yönetimi: İsviçre Business&Hotel Management School'da eğitim 1 yıl. Başvuru Kasım'da.
  • Kurumsal kimlik: İtalya Instituto Superiore di Design di Nipoli'de 1 yıllık eğitime başvuru Eylül'de.