iPhone Temaları [10 Adet] [Ön İzlemeli]

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
iPhone temaları Apple markette mevcut. Ancak oradaki temalardan sıkılan yahu yani şeyler denemek isteyenler için 10 adet iPhone teması seçtik. İndirmek isteyenler beğendikleri temanın ismini aklında tutup aşağıdaki zip dosyalarından temalara ulaşabilirler.

Mor Buğu Iphone Teması
iphone-temalari-purple-haze.png
iphone-temasi-purple-haze.png

Menekşe morunun hakim olduğu güzel bir tema. Mor cam rengi soyut arka plana ve açık mavi ikonlarla ekranınızın şenlenecek. Bu tema iPhone 5S üzerinde iOS 8 ile çalışıyor. Ancak yine de uyumsuzluklar olabilir. Winterboard ile uyum sorunu olabiliyor. Tüm özel simgeler değişecektir ancak bir ihtimal duvar kağıdı değişmeyebilir. Wallpaper.png ve LockBackground .png dosyalarını normal duvar kağıdı ve kilit ekranını değiştirir gibi manuel değiştirebilirsiniz. Şeffaf cam görünümü için Cydia'dan "ClassicDock" yüklemelisiniz. Biraz sıkıntılar olsa da manuel olarak bir iki kurcalama ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Altın iPhone Teması
iphone-temalari-golden.png
iphone-temasi-golden.png

Ahşap bir parke arka planı ile hoş bir görünüm veren bu temayı denemek isteyebilirsiniz. 95 adet simge altın bir sikkenin üstüne işlenmiş vaziyette. iOS 8.1 ve üzerinde çalışıyor. Yukarıda bahsettiğimiz sorunlar ve çözümleri bu tema için de geçerli.

Pembe Güzeldir iPhone Teması
iphone-temalari-pembe-guzeldir.png
iphone-temasi-pembe-guzeldir.png

Kızlar için iPhone teması. Güzel bir pembe tema. Pembe cam elma logolu bir arka plana sahiptir. Birçok popüler uygulama için 95 özel pembe cam simgeye sahiptir.

Bu tema iPhone 5 iOS 8.1 ile çalışacak, ancak iOS ile tam uyumlu değil. Bunun nedeni, Winterboard ile olan uyumsuzluklar. Tüm özel simgeler değişecek ancak Duvar Kağıdı değişmeyecektir. Bununla birlikte, Duvar Kağıdı ve LockBackground .png dosyalarını iTunes Duvar Kağıdı klasörüne kopyalayarak, ardından yeniden eşzamanlayarak ve sonrasında Ayarlar'a giderek her iki Duvar Kağıdı'nı da aynı duvar kağıdını normalde yaptığınız gibi değiştirerek manuel olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, artık aynı tür bir yuvaya sahip olmadığı için yuva iOS 8.1'de görünmeyecektir. Bu tema yine de iyi görünecektir çünkü iOS 8, "iPhone Ayarlarınızda" ayarlarsanız, Duvar Kağıdı arka planı ile eşleşen bir şeffaf renkli yuva ile otomatik olarak eşleşecektir. Şeffaf cam kenetlenmenin görünmesini istiyorsanız, Cydia'dan "ClassicDock" yüklemelisiniz. Burada gösterildiği gibi daha fazla simge istiyorsanız, Springtomize 3'ü de yüklemelisiniz.

Numunelik bu üç temayı buraya ekledim.Maalesef Jailbreaksiz tema nasıl yüklenir ben bilmiyorum. Buna benzer temalara ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.
 

Ek dosyalar

  • iphone-tema-bugu.zip
    1,1 MB · Görüntülenme: 72
  • iphone-temasi-altin.zip
    1,5 MB · Görüntülenme: 78
  • iphone-temasi-pembe-guzeldir.zip
    1,3 MB · Görüntülenme: 80

Benzer Konular

M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Misafir
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
16B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst