İnsanı Şaşırtan Çok İlginç Olaylar

serwantes FenerBahçe Tutkunu
İspanya'da yaşayan İnnece Fernandece isimli bir kadın yaklaşık 11.000 geceyi uykusuz geçirmiştir. Hiç uyuyamayan kadın sadece bir defa ameliyat sırasında normal kişilere uygulananın iki katı anestezi verilerek uyutulabilmiştir.

*Kazakistan'da 7 yaşındaki bir erkek çocuğun karnında ikizi bulundu. Simkent şehrinde yaşayan çocuğun karnındaki şişliği fark eden okul doktorunun hastaneye başvurması sonucunda hemen ameliyata alınan çocuğun karnından saçları ve tırnakları uzamış bir cenin çıkarıldı.


*İsviçrede yaşayan Cece Leclere adında bir kişi; Tıp otoritelerince "megavizyon" olarak adlandırılan üstün bir görme yeteneğine sahipti. Kumaşların, kalın astarlı zarfların, perdelerin, hatta bazen tuğla duvarların arkasını bile görebiliyordu. Ancak insanlardan kaçıyordu, çünkü insanların iç organlarını görmek ona iğrenç geliyordu.*İran'da, korkusunu bastırmak ve sıkıntılarından kurtulmak için madeni nesneleri yiyen genç kızın karnından ameliyatla yarım kilogram ağırlığında metal parçalar çıkarıldı. 17 yaşındaki genç kızın karnından çıkarılan madeni nesnelerin arasında jilet ve çiviler de bulunuyordu.

*Afrika'daki Büyük Sahra çölüne 1979 yılının şubat ayında ilk kez kar yağdı.
 
Üst