İmkansız bir aşk hikayesi

xisyankarx !!!.isyankar.!!!
Benimkisi umutsuz bir aşk hikayesi.Onu ilk , iki yıl önce ablamın düğününde görmüştüm.Eniştemin kız kardeşi.İki yıl önce kızla bir çift laf bile etmedik.İçime kapanık kızlarla konuşmayan birisiydim.Ayrıca kız çirkin mi çirkin birisiydi.Ama hakkını yememek gerekirse fenada değildi.Ablamın düğünü oldu , bitti.Kızın sadece adını biliyordum.
Yaklaşık sekiz gün önce kız ve annesi ablamgile yani bizim yaşadığımız memlekete geldiler.Onlar Alanya'da biz ise Karaman'da yaşıyoruz.Arada sekiz saatlik mesafe var.
Birgün eve geldiğimde annesi ve kızın bize çay içmeye geldiğini gördüm.Annesinin elini öptüm kızla ise hiç konuşmadım.Ablam geldi , ''kızla niye hiç konuşmuyorsun ?''dedi.Bende ''ne konuşuyum'' dedim.Aynı gece kızı ve annesini ablamgile götürdüm.Annesi mutfaktaydı.Salonda tek başıma oturuyordum.Kız geldi ''Sen benimle niye hiç konuşmuyorsun?''dedi.Bende ''ısınamadım , ayrıca konuşacak bir şey bulamadım yarın gelirim'' konuşuruz dedim.Kız ''tamam''dedi.Ertesi gün oldu.Dolu işim çıktı eve 17:00 civarında gittim.Kız ''hani erken geliyordun?'' dedi.Bende ''bu benim erkenim dedim''.Akşam oldu yemek yedik çay içtik.Saat 20:00 civarında ablama internete gittiğimi söyledim ve kapıdan çıkıyordum , kızda geldi savuşturmaya bana bakıyordu annesi kıza ''istiyorsan sende git dedi'' kız ağlamaya başladı odaya gitti.Ben çıktım gittim.Ertesi gün oldu.Dünü unutmuştum.Hergün ablamgile gitmeye başladım ayrıca erkenden gidiyordum.Kız ''önceden hiç gelmiyormuşsun , gelincede iki dakika oturup gidiyormuşsun biz varız diye mi erkenden geliyorsun?''dedi.Bende ''evet sen olunca vakit çabuk geçiyor , canım sıkılmıyor dedim''.Kız aynı şeyleri söyledi ''sen olmayınca sıkılıyorum , gezecek yerde yok ama son iki gündür geldiğin için canım hiç sıkılmadı'' dedi.Kızın gitmesine iki gün kalmıştı.Kız köydeki arkadaşlarına sürekli mesaj atıyodu ''geliyorum sizi okulumu çok özledim''falan diye.Kıza ''hadi yarın bizden kurtuluyorsun''dedim.Kızda ''ya burda canım sıkılıyor sizden kurtulmuyorum''dedi.Neyse dedim kendi kendime.Aşağıya indik kartopu oynamaya.Kız yazlık yerde oturduğu için daha önce oynamamış.İlk defa kartopu oynadık.Annesi ''balkondan bakıyım nasıl oynuyorsunuz?'' dedi.Bizde arka bahçeye gittik annesi ön bahçeye bakan balkondaydı.Kız bana baktı ve ''annem bakıyo mu?'' dedi.Bende baktım ''annesi bakmıyordu''.Kız telefonunu çıkarttı resmini çekmemi istedi aldım çektim.Sonra kendi telefonumu çıkarttım kızın resmini çektim.Kız ''senin bir tane fotoğrafın var ablandan aldım siliyim mi?'' dedi.Bende ''hayır kalsın'' dedim.Bende fotoğraf çekindim orda yani karda.Kıza fotoğrafımı yolladım.Kız benim fotolarımı sil bir tane kalsın birisi görür yanlış anlar dedi.Aynı gün kız cep telefon numaramı istedi.''Ben gidince unutmazsan mesaj atarsın mesajlaşırız ama kimseye deme'' dedi.Benim ayrılacağım kızın fotoğrafını görmek istedi gösterdim.''Omu daha güzel ben mi?'' dedi , bende ''sensin'' dedim.Kız otururken sürekli gözlerimiz içini bakıyordu.Ben onun gözlerinin içine bakarken ise gözlerini kaçırıyordu.Ertesi gün yani gidecekleri gün ablam onları Konya'ya kadar götürmeye karar vermiş.Bana ''sende gelir misin?'' dedi ablam.Bende kabul ettim.Sabah otogara gidiyordu dolmuşta bir iki kere arkamı döndüm kızla bakıştık.Otobüs biletleri 11-12 ve 15-16'ydı.Ablam ikimizi aynı koltuğa oturtdu gidene kadar konuşun diye.Kızla iki saat boyunca yolculuk ettik.Sürekli camdan dışarıya bakıyordu.Niye gözlerimin içine bakıyorsun yanındaykende gözlerini kaçırıyorsun dedim.Utangacım bakamam dedi.Okuldan falan konuştuk.Okulunun adını falan sordum.Kıza ''niye hiç konuşmuyorsun?'' dedim.Kız ''Gripim o yüzden arkadaş çevresini sen bilirsin arkadaş çevremde hiç susmam konuşurum''dedi.Konya'ya geldik.Otogarda karşılıklı sandalyelerde oturuyorduk.Kız hala gözlerime bakıyodu.İyice çıldırdım.Yarım saat boyunca kızın gözlerine baktım hiç ayırmadan.Kız iyice farketti baktığımı.Arasıra oda bakıyordu.Kız gitmeden bir gece önce ağlamıştım gideceği için.Bunu kızada söyledim.''Niye ağladın?''dedi.Bende ''iyi arkadaş olmuştuk o yüzden''dedim.Kız köyde hiç kimseyle çıkmamış ''abim duyar diye korkuyorum dedi''.''Teklif aldın mı?''dedim.''Evet çok aldım ama kabul etmedim'' dedi.Sonra otobüse bindirdik yolladık.

Ve gideli iki gün oldu hala haber alamadım.Mesaj yolluyorum iletilemedi diyor.Köyde olduğu için şebeke çekmiyor.Aşkımın acısıyla yanıp tutuşuyorum.Ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleme moderatör tarafından: