iç ferahlığı için dua

deep Harbi Aktif Üye
iç ferahlatan sözler, iç ferahlığı için okunacak dua

Sevgili din kardeşlerim içinizin ferahlaması için Nihat Hatipoğlu hocamızın bizlere önerdiği duayı sizlere takdim etmek istiyorum. HarbiForum olarak içiniz ferahlamasını, gönlünüzün genişlemesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz.

içim daralıyor diyorsanız açın ellerinizi semaya
ic ferahlatan dua.jpg
Anlamı: "Allah'ım! Ben senin kulunum, kölenin evladıyım, cariyenin evla- dıyım.Senin avucundayım. İdarem senin elindedir. Hükmün bende geçerlidir, hakkımda verdiğin hüküm adildir. Kendine verdiğin yahut kitabında indirdiğin, yahut yarattıklarından birine öğrettiğin, yahut gayb ilmine ait olarak kendine sakladığın her ismin hürmetine,senden isterim ki, Kuranı gönlümün nuru, kalbimin baharı kılasın, sıkıntımı def edersin."

Okunuşu: Ene abdüke ibnü abdike ibnü emetike fı kabdatike nasiyeti biyedike,madın fiyye hükmüke adlün fiyye kadauke,es'elüke bikülli ismin hüve leke semmeyte bihı nefseke ev enzeltehu fı kitabike ev allemtehu ehaden min halkıke ev iste serte bihı fı ilmi'l-ğaybi indeke en tec'ale'l-kur'an'a nura sadrı ve rabia kalbi ve cilae huznı ve zehabe hemmı).
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
12B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst