İbrahimovic Barça'da!

hortLak c ε ή κ
Barcelona'dan da büyük bir bomba patladı. İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic'in Katalan ekibi ile anlaştığını Inter Başkanı Massimo Moratti de doğruladı. Katalan ekibinin bu transfer karşılığında 40 milyon Euro + Samuel Eto'o + kiralık olarak Hleb'i vereceği bildirildi.La Gazzetta dello Sport'ta Joan Laporta, Txiki Begiristain ve Massimo Moratti'nin transfer için perşembe akşamı bir araya geldiği öne sürülürken, Zlatan İbrahimovic konusunda karara varıldığı belirtildi.

İspanyol yayın organlarından Katalunya Radio ve TV3 Katalunya'da bu gelişmeyi flaş haber olarak verirken, İbrahimovic'i bırakmayacağı ifade edilen Jose Mourinho'nun da Samuel Eto'o'nun gelmesi üzerine yumuşadığı ve bu transfere izin verdiği ifade edildi.

Real Madrid'in Kaka, Benzema ve Cristiano Ronaldo transferlerine misilleme yapmakta gecikmeyen Barcelona, İbrahimovic transferiyle ezeli rakibinden alt kalmamış oldu.

Ufukrhsn Üye
OHA diyorum başka bişey demiyorum ETO + HLEB + 40 milyon euro :) eto bana göre en az 40 milyonluk oyuncu 80 milyona patlamış ibrahimovic onlara bide hleb var 20 de o desek 100 milyon euro :)

Ömer
Yönetici
Bence Eto'o ibo'dan daha agresif ve daha istekli bir oyuncu.Üstelik daha golcü bir oyuncu.Şahsen bu transferin saçma olduğunu düşünüyorum.Ama galiba Eto'o'nun Barça'nın sözleşme yenileme teklifini kabul etmemesinden dolayı bu saçma transferi yapıyor Barça.Maksat seneye beleşe gitmesin.

TheMusty MaJestY
kralex e bu konuda katılmıyorumm.. bir takım ibra yı transfer ediyorsa bence bu saçma değil yılın transferi olur

barca bu transferle real madrıd in şimdiye kadar yaptıklarından daha iyisini yapmıştır görüşünü savunuyorumm ve ibrahimovic in hem kakadan hem c. ronaldodan daha iyi olduğunu düşünüyorum evet etoo hem yırtıcı hemde golcüü ama çok düz bir oyuncu kaldı ki ibra nın etoo dan daha golcüü olduğunu savunan çok kişi bulabilirim daha teknik olduğu kısımını ise tartışmam bilee

ben messi - ibra - henry üçlüsünü messi - etoo - henry hatta cr - benzema - kaka üçlüsüne tercih ederim tamamen kişisel görüşümdür

Ömer
Yönetici
kralex e bu konuda katılmıyorumm.. bir takım ibra yı transfer ediyorsa bence bu saçma değil yılın transferi olur

barca bu transferle real madrıd in şimdiye kadar yaptıklarından daha iyisini yapmıştır görüşünü savunuyorumm ve ibrahimovic in hem kakadan hem c. ronaldodan daha iyi olduğunu düşünüyorum evet etoo hem yırtıcı hemde golcüü ama çok düz bir oyuncu kaldı ki ibra nın etoo dan daha golcüü olduğunu savunan çok kişi bulabilirim daha teknik olduğu kısımını ise tartışmam bilee

ben messi - ibra - henry üçlüsünü messi - etoo - henry hatta cr - benzema - kaka üçlüsüne tercih ederim tamamen kişisel görüşümdür

tabiki barçanın eto'o yu transfer etmesi saçma değil ama 45 milyon + eto'o ve hleb saçma olur diyorum.

TheMusty MaJestY
tabiki barçanın eto'o yu transfer etmesi saçma değil ama 45 milyon + eto'o ve hleb saçma olur diyorum.

evet biraz abartı olmuş ama hleb in gelecek yıl dönücek olması etoo nunda aldığı fiyatla birlikte seneye kontratının biticek olması barca nın elini güçlendirmiş gibi görünüyorr herşeye rağmen barca da madrid gibi uçtu biraz