İbrahim Tatlısesin son durumu hakkında bilgi

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
İbrahim Tatlısesin son durumu, ibrahim tatlıses in son durumu ile ilgili bilgi, Tatlıses'in son durumu hakkında bilgi

Saat 16.00'da Acıbadem Maslak Hastanesi'nden yapılan son açıklamada, Başhekim Çağlar Çuhadaroğlu, Tatlıses'in durumunun ciddiyetini koruduğunu belirtti:

"Şu an yoğun bakımda tutuluyor ve hâlâ uyutuluyor. Ameliyat sonrasından daha iyi durumdayız ama yüksek risk devam ediyor. Her şey hekimlerimizin kontrolü altında. Düzenli aralıklarla bilgi vermeye devam edeceğiz. Yarın bizzat ben sabah 10'da bir basın toplantısı daha yapacağım. Acıbadem Maslak Hastanesi yönetimi dışında verilen bigilere lütfen itibar etmeyin. Aile bilgisi dahilinde bu bilgileri ekibimizle toplayıp sizlere sunuyoruz. Çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde gerçeği yansıtmayan bilgiler dolaşıyor. Tek bilgi kaynağı Acıbadem Maslak Hastanesi'dir. Tek görüşmeler, bir karışıklığa yol açmasın diye kabul edilmemektedir.

"Hastada bir olumsuzluk gelişmediğinde hayati riskininin azaldığı belirtilir. Ama hâlâ yüksek risk devam etmektedir. Yarın sabah bilgisayarlı tomografi çekilecek. Hangi derinlikte uyutulacak ya da uyandırılacak ona karar verilecek. Şimdilik yeni bir ameliyat gözükmüyor.

"Bu tür operasyonlardan sonra oldukça uzun süre sorunlar devam edebilir. Bu operasyonla uzun bir yola başlamış oluyoruz. Temel hedefimiz Tatlıses'in yaşamda kalması. Bundan sonra yapacağı etkinliklere, bir araz kalacak mı, ancak sonraki dönemlerde cevap verebiliriz, şimdi çok erken."
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
50B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
LAL
Üst