Hz Yusuf Rüyada Görmek

deep Harbi Aktif Üye
Rüyada Hz.Yusuf'u görmek, Rüyamda Hazreti Yusuf'u gördüm

Rüyada Hz.Yusuf'u görmek ne anlama gelir

Rüyada Hz. Yusuf’u gören kadın,bekârsa evlenir, fakir ise zengin olur, dünya ve ahirette akıbeti güzel olur.

Küçük bir çocuk rüyada Hz. Yusuf’u görse, o çocuğun erkek kardeşleri arasında nasibi azalır, sevinci yanda kalır.

Rüyada Hz. Yusuf’u (a.s) gören kimse hakkında yalan söylenir, zulme uğrar, hapsedilir ve ona sıkıntı ve meşakkat erişir, sonra bir mülke mâlik olur, itibar kazanır, çocuğu olur, akrabaları ona saygı gösterir.

Bir kimse rüyada Hz. Yusuf’u görse, kardeşlerinin yapacakları bir hileden dolayı zor durumlara düşer, ailesinden uzaklaşır ve yabancı bir yerde hayra erişir; eğer hapis ise, buradan kurtulur, düşmanlarına galip gelerek onlardan saygı görür.

Bir kadınla evlenmek isteyen kimse, rüyada Hz. Yusuf’u (a.s) görse, muradına nail olur.

Rüyada Hz. Yusuf’un (a.s) gömleğini görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve hastalıktan şifa bulmaya; bu gömlekte kan varsa, ayrılığa ve hapse girmeye; eğer gömlek yırtıksa, bir şeyle itham edilmeye işarettir.

Rüyada Hz. Yusuf’un (a.s) yattığı hapishaneyi görmek, sıkıntı halindeki kimsenin mülke kavuşmasına, korkan kimsenin bundan emin olmasına, yoksul için zenginliğe işaret eder.

Rüyada Hz. Yusuf’u (a.s) görmek, hakkında hile yapılmasına, bir akrabasının iftirasına uğramaya, aile ve akrabasını kaybetmeye, sonunda muradına ermeye işarettir.

Rüyada Hz. Yusuf’u (a.s) görmek, bir kadın yüzünden bir kedere düşüp sonunda esenliğe çıkmaya, birçok hayır görmeye, mülk ve saltanata, bolluktan sonra kıtlık görmeye, bunun ardından hayırlı ve saadetli döneme girmeye işarettir.

Bazen rüyada Hz. Yusuf’u (a.s) görmek, hapse girmeye, yetkin bir rüya yorumcusu olmaya, düşmanına karşı zafer bulup onun kusurunu affetmeye, ona iyilikte bulunmaya, sulama kanalları açmaya, ülkeyi bayındır hale getirmeye, ölüleri bir şehirden diğer bir şehre nakletmeye işaret eder.

Bazen Hz. Yusuf’u gören kimse için,harikulade bir şey meydana gelir.

Bir kadın rüyada Hz. Yusuf’u görse, elindeki nimeti gider ve gözü kör olur, saygın bir kimseye âşık olur, hatasını anlayıp tövbe ve istiğfar eder, Cenâb-ı Hak tövbesini kabul eder ve maksadına kavuşur.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst