hocaların yanlışları

şeker Üye
.
.
.
.............bizim hocalar hayattan bezmiş:D
.............
.............hepsi ayrı telden:rolleyes:
.............:)

ozanoren Üye
yha Lise ilk okul gibi deilki hocalar kimsenin gözünün yasına bakmıyo.. Tabi bnde az deilim :D:D
Bi gün Tarih sınavındayız.. cevreme bı baktım herkes kagıda gömülmüs biseler yazıo :D yanımdada kız arkadasım oturuodu.. ayaga kalktım ve Askım bu nasıl bı hata yha kopyayı ters yapıstırmıssın dedım :D tüm sınıf koptu hoca geldı baktı duvarda bıse yok sen bnmle dalgamı gecıosun yürü disipline fln cok makaraydı yha :D müdürle kankı olmustuk hergun zıyaretine giderdim :D

sozugunel esmer meleğim
ya bizim sını tam bir matrax birde sınıf mevcudu 45 olunca kopuyok zaten şimdi bizim bir tane ingilizceci var halit ismi ççok sapık birisi karısı onu nasıl idare ediyor bilmiyoz zşimdi derste bir kıza sarsıntılık yasptı tabi kız sesini çıkartmadı demekki zevk alıyo neyse bizene ondan yaaa

şimdi biizim kıslardan fadimeyi yanına çağırdı fadime sen neden akıllı olmuyorsun diye bağırmaya başladı tabi fadime hocayı takmıyor bile en meşur sözü ay kıs hocayada ay kıs pardon kusra bakma bir dsaha olmaz deyince hocanın kafası atti birde zaten hocanın kafası iyi değil içip geliyor küfrediyor fadimeye çık dışarı dedi fadiöe çıkmayacaktı ben dedimki çık kıs dışarıya yüze çıkarma tabi sesli demedim ,fadime tama çıkarım dedi tabi hoca zannettiki çıkmaz bu dersten korkar diye fadimeyi çağırdı nere gidiyon kız dedi dışarı geç otur yerine dedi ve fadime yerine hoca çıktı dersten...
seda

sozugunel esmer meleğim
ya biz alatamayızki hocalar bizim sınıfa diyor siz arka sıradakilere çokmu bakıyonuz diye bizim sınıf arkasıradakilerden farkı yok her gün dövüş öğretmenlere baş kaldırma trafik kazası hepsi varya ama gerçek arkadaşlık bizim sınıfta

sozugunel esmer meleğim
GRUP EMSA LİSELİ KISLAR

ya biz alatamayızki hocalar bizim sınıfa diyor siz arka sıradakilere çokmu bakıyonuz diye bizim sınıf arkasıradakilerden farkı yok her gün dövüş öğretmenlere baş kaldırma trafik kazası hepsi varya ama gerçek arkadaşlık bizim sınıfta