Harbi Sözler

NymO Değişik Yönetici
Harbi Sözler , Harbi Msn Sözleri , Harbi Msn Nickleri

♥ ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

♥ $ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

♥ Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

♥ îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

♥ µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

♥ YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

♥ ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

♥ BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

♥ Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

♥ SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

♥ Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

Son düzenleme moderatör tarafından:
cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Harbi Sözler - Harbimi Harbi Sözler

1 - Çin Atasözü
Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür...

2 - (Söz Sahibi Bilinmiyor)
Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...

3 - Edward de Bono
Yarının bugünden daha iyi olacağı ümidiyle yetinmek yerine, hemen bugün yarın uyandığımızda kendimizi önceki günden biraz daha iyi hissetmemizi sağlayacak bir şeyler yapabiliriz.

4 - Voltaire
Uzun bir tartışma her iki tarafında haksız olduğunun delilidir.

5 - Epictetus
Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bu günden başlamıyorsun?

6 - Miguel de Cervantes
Kalem aklın dilidir.

7 - Jean Paul Sartre
İnsanın özgürlüğü, kendisine yapılanlara karşı takındığı tavırda gizlidir.

8 - Jean Baptiste Racine
Başa kakılan bir iyilik daima hakaret yerini tutar.

9 - Goethe
Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.

10 - Napoleon Bonaparte
Ayrılık, küçük ihtirasları unutturur, büyükleri kuvvetlendirir.

11 - Don Herold
Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin.

12 - Friedrich von Schiller
Sevgi birliğe, bencillik yalnızlığa götürür.

13 - Daniel Defoe
İnsanlar hatalarını mutluyken değil ancak mutsuzken anlar.

14 - Oscar Wilde
Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir.

15 - Goethe
Aşk, imkansız birçok şeyi mümkün kılar.

16 - Tolstoy
Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.

17 - Honore de Balzac
Güzellik, çoğu zaman kusurları gizleyen bir örtüdür.

hortLak c ε ή κ
İnSanOqLu biR tuhaftR heR Sözü kaLdIRamAs.. Lan deRsin zORunA qidéR s*Kt*r edeRSin hoşUna qdeR.

O ßenim Günde Kaç Defa Nefes aLip Verdiqimi HesapLardı.ßenSe Simdi O' nun Kaç KisiLe Nefes NefeSe KaLdıqını ßile HesapLayamıOrum.[/FONT]

Karakteri Oturmamis Toy ßunyeler. Amacsiz Yasayan 5 Para Etmez Lümpenler Yandan Kahpe Yalandan Sevgililer , Arkadan Vuran Sinsi Kolpalar Cafede Uyuz - Nette Casanova Takilan Zavallilar 2 Çift Lafim Var Si...... gidin.

:D:D:D

KübOosh Bir rütbem biLe yoqq xD
AyAkLArıM okULa GiDecEk KaDaR eNaYi İsE eLleRiM De KoPYa ÇeKeCEk KaDAr AsİLdİr]...!:D:D

a.q dunyası done done ıcındekılerıde dondurdu :D:D

Sη aηd вη тhє вєSт aćaγip яємıxx σF тhє duηγa :D