Hakan Çalhanoğlu Galatasaray'a gelecek mi?

Bir süredir Hakan Çalhanoğlu Galatasaray'a gelecek mi soruları ayyuka çıkmışken, milli futbolcudan taraftarları heyecanlandıracak bir hareket geldi.

İtalya'da ülkemizi en güzel şekilde temsil eden başarılı milli oyuncu bu sabah Galatasaray'ın Instagram hesabından paylaştığı "Günaydın Galatasaray ailesi" gönderisine ♥️ kalp işaretli bir yorum bıraktı.
hakan çalhanoğlu galatasaray instagram

Bu hadise sarı kırmızılı taraftarlar arasında büyük bir sevinçle karşılandı ve sosyal medyada yer yerinden oynadı.

Hakan Çalhanoğlu defalarca Galatasaraylıyım demişti. Geçtiğimiz bayramda katıldığı bir televizyon programında "Bir gün inşallah buluşuruz" diye Galatasaray taraftarına seslenmişti.

Hakan Çalhanoğlu : Galatasaray'ı yaşamak istiyorum

Sosyal medyada yaptığı bir video söyleşi de ise "Galatasaray'ı yaşamak istiyorum" demişti.

Taraftarların ve Hakan'ın bu transfere olan arzusu ortada. Bakalım sezon sonu sevenler kavuşacak mı?

deep Harbi Aktif Üye
Dün koluna yaptırdığı aslan dövmesi herkesin dilinde. Ben gelmesini çok isterim. Belhanda ile yollar ayrılacaksa 10 numara pozisyonu için harika olur. Duran toplardaki becerisi ve şutlarıyla tam aranan adam. Euro 21'de milli takımın da vazgeçilmezi olacak gibi. Belki orada üst düzey bir performans sergilerse Avrupa kariyerine devam edebilir ama Avrupa kariyerinin sonuna doğru o da Mesut Özil gibi çocukluğunda tuttuğu takıma transfer olmayı isteyecektir ki zaten istediğini her zaman ve her koşulda dile getiriyor.