Güzel Cümleler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Uzaklarda bir yerlerde atiyor kalbim,sensiz gecen hergün senin icin,aklinin alamayacagi en uzak kentte
hayallerim,düslerinin gerceklesmesi icin,güllerin en kirmizi noktasinda dudaklarim,seninkilere erismek
icin,okyanuslarin en derinlerinde bakislarim,sana bakabilmek icin,yüregim her an büyük acisi icinde
sensizligin,ama dayaniyor sadece senin icin...

Gökyüzü benim icin agliyor,Gözlerim ümitsizce seni ariyor,dudaklarim senin ismini sayikliyor,kollarim
seni sarmak istiyor ve kalbim yalniz senin icin atiyor.

Umutlardir insana gelecegi bekleten, gözyasidir insana derdini döktüren,Aglamak istemezdim sakin yanlis
anlama,Asktir insani dertli söyleten.

Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar.Budalalar rüyamda seni gördügümü bilmiyorlar.

Bazen bir Sarkiya dalar hüzünleniriz,bazen eski bir aniya,bazen tatli bir gülümseme gelir
aklimiza,bazen tatli bir buse.Hepsinde sevginin izleri vardir, gecmiste kalan ama hala yasanan.

Hayat yasamayi,Mutluluk gülümsemeyi,Sevgi hak etmeyi,Vefa hatirlanmayi,Dostluk paylasmayi,
ask sadik kalmayi bilenler icin vardir.

Bir yelkenli olsaydim, rüzgarin sürükledigi, her limanda seni arardim, sana dokunmak ve seni
hissetmek icin.

Askin bir adi hüzünse, öbür adi mutluluktur. Yarisi zorluksa, diger yarisi rahat bir soluktur.

Adini kalbime askla yazmistim, aldirma birgün silerim. Güzel bir rüyayi gercek sanmistim,
seni sevdigim icin özür dilerim.

Bir yudum mutluluk pesinde kosuyorum, ne olacak bu halim bilmiyorum, sevmisim seni bir kere
vazgecemiyorum.

Ne yildizlari istiyorum gece yarilarima, ne günesi istiyorum karanligima, cok degil, seni
istiyorum yalnizligima.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydi, asla sabah olmazdi.

NE ZAMAN AYRILIK SAATI GELSE IÇIMDEKI GÜLLERIN BOYNU BÜKÜK BIR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GITTIGINI ANLARIM IÇIMDE GÜLLER AGLAR BEN AGLARIM.

SENI BEN DEGIL GÖZLERIM SEÇTI ONLAR SEVDI ONLAR BEGENDI SEN BENIM DEGIL ONLARINSIN GITTIYSEN BANA NE ONLAR AGLASIN.

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Senin için yazdigim mesajların birinde bir misrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen mesajı okurken beni söylediginde tatli dudaklarina konan öpücük olsam.

SEN ÇATLAYAN DUDAKLARIMA BIR DAMLA SU IÇIMDEKI YASAMA TUTKUSU AVUÇLARIMA DÜSEN KARTANESI, SEN! SEVGILIM, SEVDIGIM, TAPTIGIM, HERSEYIMSIN......

AKLIMDA OLDUGUNUN YARISI KADAR YANIMDA OLSAYDIN HIÇ SENSIZ KALMAZDIM.

Senin gözyasin olmak isterdim!gözlerinde dogup,yanaklarinda yasayip,dudaklarinda ölmek için!

Sen ne bir Gül ne bir buse ne de bir gelinciksin sen erisilemeyecek kadar yüksek bir dagin koparilamayan kirçiçegisin.

Beyaz bir incisin sen ,bilmem ne cicisin sen,sana canim diyemem,canimin içisin sen..

Gülümsün kurutamam seni Sularda cürütemem seni Yillarca görmesemde Yine unutamam seni.

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız,
Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

aşk öyle haindir ki Nerde imkansız varsa onu sever...