Güneş lekelerine çözüm

deep Harbi Aktif Üye
Güneş lekelerine çözüm, Güneş lekeleri nasıl geçer
Özellikle yüz ve kol bölgelerinde çok görülen lekelerle baş etmeniz için piyasada çeşitli kozmetik ürünleri yer almaktadır.
Ancak doğal yollardan Profesör Doktor Ahmet Maranki'nin formüllerinden yararlanabilirsiniz.

Güneş lekeleri için uygulayabileceğiniz bitkisel formüller;

Soğan suyu lekelere iyi geliyor. Zayıflatıcı etkisi olarak bilinen soğan suyu yüzdeki lekeleri yok ediyor.

Soğan suyu ile güneş lekelerini yok etmenin formülü için öncelikle soğan suyu maskemizi hazırlamak için bazı malzemelere ihtiyacımız olacak.
Bu malzemelerimiz, yarım çay bardağı soğan suyu, yağsız kese yoğurdu, rendelenmiş havuç, bir çay kaşığı kekik, iki çay kaşığı zeytin yağını temin ettikten sonra maskemizi hazırlamaya başlıyoruz.

Soğan suyunu klorsuz su ile yapmanızda fayda vardır. Hatta bir gün önceden bir baş soğanı alarak, klorsuz bir bardak suyun içerisine atın ve üzerini kapatın. Ertesi gün o suyu maskemizde kullanacağız. Kese yoğurdunu yüzümüze sürüyoruz, daha sonra rendelediğimiz havuçlarımızı üzerine yapıştırıyoruz. Bu işlemin ardından 15 dakika bekliyorsunuz. Daha sonra diğer malzemelerimizi ilave ediyoruz. Yoğurdun üzerine soğan suyu onun üstüne zeytin yağı ve kekik’i karıştırarak pamukla yavaşca ovarak sürüyoruz. Bu şekilde yüzdeki lekeler için cilt maskemizi uygulamış oluyoruz. Siyah noktalar, sivilceler ve güneş lekeleri için bu bitkisel formülü uygulayabilirsiniz. Haftada 2 kere yapmanız uygundur.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
3
Görüntülenme
2B
Üst