Geleceğim Bir Gece..!

pesimist alone Yeni Üye
Bir gece geleceğim sana,hiç ummadığın anda,”artık gelmez”diye düşünürken umudunu kesmişken…..Sen beklemiyorken beni,ben ellerimde kır çiçekleriyle gireceğim kapından.Sessizce süzüleceğim içeri , sen uyurken , karanlıktan,pencereden içeri, sadece ay ışığı süzülüyorken.Başucuna bırakacağım çiçekleri , gözün yarı aralanacak , düş mü gerçek mi anlayamayacaksın.Çiçeklerin kokusu içine dolacak , gözlerin kapalıyken yüzüne bir gülümseme yayılacak.
Bir gece geleceğim sana , yatağının kenarına oturup öylece bakacağım .Tüm bedenini
Kazıyacağım beynime . Kokunu alacağım , heyecanlanacağım. Vücudunun çıplak yerlerine dokunma isteğiyle yanıp tutuşacağım.Gizli bir şey yaparmış gibi heyecanlanacağım .Dudaklarına yaklaştıracağım dudaklarımı.Tam öpecekken geri çekeceğim .Sonrada dayanamayacağım dokunacağım.Tutkuyla ,aşkla dokunacağım.Teninin sıcaklığı parmaklarımdan tüm vücuduma yayılacak, terletecek beni.Yanına uzanıp sarılmak isteyeceğim,bedenini bedenime yaslamak isteyeceğim ama yapmayacağım.O anın büyüsünü bozmamak için duracağım ,saatler sürecek belki ama dayanacağım.
Bir gece geleceğim sana, her nerdeysen oraya.Kim varsa yanında umrumda değil, ben gelince kovacağım. Asırlardır içimde biriken aşk dolu sözcükleri fısıldamak için için kulağına , sana olan hasretimi dindirmek için geleceğim.Sonra uyanacaksın uykudan ve şaşıracaksın.Ben miyim karşısındaki yoksa hayal mi?”sen misin “ diye fısıldayacaksın ,ay ışığındaki silüetime dokunmaya çalışacaksın .Elimi uzatacağım ellerine , o zaman ben olduğumu anlayacaksın .
Yalnız geçen gecelere son vermek için geleceğim sana , bir gece dolunayda ,yanıbaşına .O karanlıkta bir ay parlayacak, bir senin gözlerin .Ay senin gözlerinde doğacak.Sarılacaksın bana , içine sığdırmak istercesine ,sıkı sıkı.Yüreklerimizi buluşturacağız,ruhlarımızı seviştireceğiz önce.Kıpırdamadan duracağız.Ne zaman ki inanacaksın artık yanında olduğuma, bırakacaksın bedenini bana.Ve nihayet tek beden olacağız, bir olacağız, o anın esiri olacağız ikimzi de.
Bir gece geleceğim ve reddedemeyeceğin bir teklif sunacağım sana.Bunu duyunca inanamayacaksın.Cevabın hazır ama şaşkınlıktan sözcükler çıkmayacak ağzından.Bir gece geleceğim sana dünyayı, sana hayatı, sana aşkı sunmak için geleceğim.Ve o geceden sonra hep benim olacaksın……