Geçmiş Olsun Sözleri 2012

• Konuyu başlatan LAL
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 2.719
LAL
Moderatör
Geçmiş Olsun Sözleri 2012, Sevgiliye Geçmiş Olsun Sözleri Mesajları

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz Geçmiş Olsun…

Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz.

Allah acil şifalar versin canım arkadaşım,yokluğunda çok özledik seni.

Çabuk kalk ayağı, dön artık sevdiklerinin arasına.

Karan Günler Bitecek Rengarenk Günler Bizim için Gelicek DuaLarimda ismin Sanadır Sadece geçmiş Olsun Dileklerim…

Güçlü Olmalısınki Ayakta Durabilesin Sabırlı Olmalısın Şifayı buLmalısın, Geçmiş Olsun Diyip Arkana Bakmamalısın!

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz Geçmiş Olsun…

Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle…

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz...

Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun Canım.

Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.

Beterin Beteri Vardır Diyeceğiz Duamızı Edeceğiz Bunu Unutma Seni Seviyoruz Ve Geçmiş Oldun Diyoruz!

Biz Arkadaşımızı Sevgilimizin Sadece iyi Günda Yanında Olmayız Kötü Günündede Arkasaındayız! Geçmiş Olsun…

Geçmiş Olsun Dileklerimle Çekiyorum Bu mesajı Sana Sakın üzüLme Biz Senin Yanındayiz Canım Tekrar geçmiş Olsun.

Hayata Hastayken biLe gülüceksinki Bu Hastalıkta Geçmiş Olsun Sen Hep Bizim yanımızda Olcaksınki Hastalıkalr Bizden Uzak Olucak Geçmiş Olsun!

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.