Gaziantepspor- TRABZONSPOR

Türkcell Süper Ligin 25. haftasında karşılaşacak olan karadeniz temsilcimiz Trabzonspor, G.Antep ile lig tarihinde 46. randevusuna çıkacak. Günümüze kadar oynanan 45 maçta karadeniz temsilcisinin üstünlüğü bulunuyor. Karadeniz temsilcisi bu 45 maçın 24 ünü kazandı, 9 unu kaybetti ve 12 maçta taraflar sagadan birer puanla ayrıldı. Trabzonspor söz konusu maçlarda79 gol atarken kalesinde 42 gol gördü.
Trabzonspor, Gaziantep'de 22 maçta6 kez sahadan galip ayrılırken 8 kez de malup ayrıldı. 8 maç ise beraberlikle sonuçlandı. Bu sezonki maçlarda Fortis kupasında ve ligde g.Anteple karşılaşan Trabzon spor, rakibini malup edemedi. Avni Aker'de oynan maç 1-1- biterken Fortis Kupasın'da ise G.Antep karadeniz temsilcisini 3-1 malup etti.
Trabzonspor, G.Anpet karşısında farklı galibiyetler de elde etti. Bordo-Mavili ekip 1981-82 ve 1996-97 sezonlarında G.Antep'i 5-0 , 1992-93 sezonunda ise 6-2 malup etti.G.Antep ise rakibini en farklı skor olarak 2001-02 sezonunda 5-2' lik sonuçla malup etti.

Yer: Ganteo Kamil Ocak Stadı
Hakem: Cüneyt Çakır ( ligin en çook kart gösteren hakemi )
Satt: 15:15

İki takımada başırılar...HAK EDEN KAZANSIN...

Son düzenleme:
pesimist sanal alem
bence zor mac olcak ligin büyük takımlarından biri olan trabzonda panik havası sürcek özellikli antep deplasmanı antep2-1ts alır

Bencede bi panik havası olacak bizde çünkü son zamanlarda gözle görülür bi kötü gidiş var inşallah "ersun yanal" kaderi gerçekleşmez..maça gelince bence şimpiyonluk iddasını sürdürebilmek için bizim uşaklar bu maça asılır zorda olsa galip gelirler ama içimden beraberlik de geçmiyor değil...eğer bizim gol kaçırma makinalarımız tersine işler de gol atma makinası olurlarsa bu maç rahatlıkla bizimdir..herşey gökhan ve umut da bitiyor...ligin en çok pozisyonuna giren takım olarak trabzonspor eğer girdiklerini değerlendirirse bu maç bizimdir aksi halde bence beraberlik... ( napayım kardeşim ts li olarak içimden malubiyeti geçiremiom işte :)) )

pesimist sanal alem
haklısın kardeşim taraftarlık bunu gerektirir Allah fenerbahcemede fb ruhunu tekrar ateşlesin :D

ya merak etmeyin fener aslında sessizce gelio da bakmayın bu aralar moralleri bozuk...bu haftaki bursa maçı eminim sizindir ama galibba bol gollü olmayacak yani 2-1 gib bi mütevazi skor olacak..iddadan fazla anlamam ama kesin üst biter:))

pesimist sanal alem
ewt üst biter özellikle bursa macları bol gollü oluyor bursa futbol oynamaya calısıor bu sayede zevkli ve fbnin üstünlügüyle bitio

-uykucusirin- KVP Hayranı
ya 2-0 dan hemde gaziantepten döndürülmü hadi fener 1 -0 dan bide fener bu aralar çöküş ama trabzon bi garip ah fener yenseydi süper olurdu.fikstür çookk garip

Kardeşim yapma bunu ya..fener düşüşte de biz değilmiyiz allah aşkına yaaa...siz sezon başından beri inişli çıkışlı grafik çizdiniz ama biz...beşiktaş maçından sonra hep düşüşteydik karambole 2 maç aldık bjk maçından sonra biri antalya ki 1-0 yendik diğeri de evimizde ankaragücü maçı 2-1 aldık ama son dakkada bi golle aldık.....

ben dedim ben de bekliodum ama bu kadar azileceğimizi tahmin etmemiştim...ama son bölümlerde bastırdık sonuç alamadık hele son saniye de bi fikick kullandık 90da patladı ahhh....eeee futbolcu deyimi vardır ya " Önümüzdeki maçlara bakacaz"...bakalım ne olur ilerleyen haftalarda

hortLak c ε ή κ
ben dedim ben de bekliodum ama bu kadar azileceğimizi tahmin etmemiştim...ama son bölümlerde bastırdık sonuç alamadık hele son saniye de bi fikick kullandık 90da patladı ahhh....eeee futbolcu deyimi vardır ya " Önümüzdeki maçlara bakacaz"...bakalım ne olur ilerleyen haftalarda

ArKadaşım kusura bakma ama ben Trabzonun Şampiyon oLabiLeceğini sanmıyorum .. İyi oynamıyoLar .

Sen onu bana sor ben baştan beri inanmıyordum en azından bu seneliğine çünkü 24 yeni transfer ve ersun yanal...o adamın bikere kaderi hep aynı allahtan bizde biraz uzun dayandı ama son haftalarda döküldü....zaten sezon başında başkan da dahil olmak üzere şampiyonluk bu sene yok denildi.....ama alınan beklenmedik sonuçlar bizi ilk 3 potasına sokunca bizde coştuk tabi ama yavaş yavaş gerçek beliriyor:((