Gazi Üniversitesi bahar şenliğine hazır

agent force Harbi Aktif Üye
Gazi Üniversitesi bahar şenliğine hazır

Gazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin düzenlediği 'Gazi Üniversitesi 2008 Bahar Şenliği' programı 6-7-8-9 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Program 6–7–8–9 Mayıs 2008 Tarihlerinde Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi çim sahasında 4 gün boyunca çeşitli aktiviteler, eğlenceler ve konserler düzenlenecek.

Şenliklere, Teoman, Emre Aydın, Manga ve Aslı katılacak.

Gazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Genel Sekreteri Özhan BENDERLİOĞLU; Gazi Üniversitesi bahar şenliği ve öğrenci konseyleri hakkında “ Öğrenci konseyleri, tamamen bir öğrenci hareketidir. Öğrencilerin sosyal sanatsal, kültürel ve sportif gelişimlerine katkıda bulunmak, bu amaçla düzenlenecek etkinliklerde onların ülke ve dünya gündemine daha duyarlı hale getirmek biz Öğrenci Konseyinin görevleridir. 2007–2008 öğretim yılında Gazi üniversitesi Öğrenci Konseyi olarak yaptığımız faaliyetlerle büyük işlere imza attığımızı düşünüyorum. Eğitim öğretim yılının sonlarına yaklaşmak üzereyiz, öğrenci arkadaşlarımız finallerine girip, yaz tatiline gidecekler, öğrenci arkadaşlarımız eğitim öğretim yılının verdiği yorgunluk vardır. Bu sebepten dolayı okulun son günlerinde, eğlenmek, stres atmak onların en büyük haklarından birisidir." şeklinde görüşlerini belirtti.

Benderlioğlu: "Gazi Üniversitesi 2008 Bahar Şenliği, yoğun çaba ve uğraşlar noktasında ortaya çıkmıştır. Gazi Üniversitesi’nin daha önceki yıllarda bu denli bir şenlik çıkarmadığı kanaatindeyim. Gazi Üniversitesinin bu yılki şenlik programı da Ankara’da ki en güzel ve en eğlenceli şenliklerden biri olacağına inanıyorum. Buradan öğrenci arkadaşlarıma mesajım 'Şimdi eğlence zamanı şimdi Gazi zamanı', ' Gazi olmak ayrıcalıktır" şeklinde sözlerini tamamladı.

Son düzenleme moderatör tarafından:
jan Yeni Üye
gazi üniversitesi işletme bölümünde öğrenci veya mezun birine acilen ulaşmam lazım hayati bir konu lütfen bana yardım edin mail adresim ve yardımın karşılığı olacak tşk.

Son düzenleme moderatör tarafından: