Galatasaray Fenerbahçe maçı capsleri | 18 Ekim 2014

Fatihan Üye
Galatasaray ile Fenerbahçe'nin TT Arena'da 18 Ekim 2014 tarihinde karşılaştığı ve Sneijder'in attığı iki muhteşem golle Galatasaray'ın galip geldiği maçla ilgili sosyal medyada yapılan capsler güldürüyor.

Milli takımımızın aldığı kötü sonuçlardan sonra gündem bir anda Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ile değişti. Sneijder'ın attığı muhteşem goller taraflı tarafsız herkes tarafından övgüler aldı. Hatta Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza sosyal medyadaki hesabından Sneijder'ı kutladı. Olaysız geçen derbi uzun süredir tansiyonu yüksek olan Türk futbolunun asabiyetini de düşürmüş oldu.

Maçın 53. dakikasında Bruno Alves'in kırmızı kart görmesi ile Fenerbahçe maçın 47 dakikasını 10 kişi oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen 88. dakikaya kadar rakibine gol izni vermeyen Fenerbahçe, Sneijder'ın vurduğu nefis şutlara karşı gelemedi ve maçı 2-1 kaybetti.

Bu güzel goller ise, ezeli rekabetin mizah ayağına malzeme oldu. Sosyal medyada Galatasaraylı gençler rakiplerini kızdıracak türden görseller paylaşmaya başladı. Capslerin ana kahramanları Sneijder'ın attığı goller ve goller karşısında çaresiz kalan Volkan Demirel.

Yayınlanabilir ve Fenerbahçelileri rencide etmeyecek şekilde yedi tane caps seçtik.

sneijder-caps.jpg

sneijder-caps-1.jpg

sneijder-caps-2.jpg

sneijder-caps-3.jpg

sneijder-caps-4.jpg

sneijder-caps-5.jpg

volkan-sneijder-caps.jpg
 

Benzer Konular

Yanıtlar
2
Görüntülenme
7B
abdullah t
A
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
29B
Üst