Fifa 2008 Türkçe Yama

Ömer
Yönetici
Fifa 2008 Türkçe Yama %100 indir

Bu yama sayesinde Fifa nız %99 oranında Türkçe oluyor.

Hoşunuza gidecek, Türkçe oynamak. İlerde PES Türkçe olarak çıkaracakmış oyunlarını. Belki EA Sports'da Konami'den kopya çeker?

FIFA 2008 Türkçe Yama indir

Son düzenleme:
SüKuN Harbi Aktif Üye
Fifa 2008 %100 TR v2 Türkçe Yama

Fifa 2008 Türkçe Yama %100

Evet Fifa 2008 birinci versiyondan sonra beklediğiniz v2 sürümü çıkmış bulunmaktadır. Yama Fifa 08 oyununuzu tamamen türkçeleştirir. Ben uzun sürer diye düşünmüştüm fakat hızlı çalışmam sayesinde daha erken çıktı. Yani o kadar kelimeyi çevirmek herkese göre kolay olmaz.
Ben gerçekten çok güzel bir çeviri yaptığıma inanıyorum. Eğer hatalı bir yer görürseniz özelden mesaj, buraya yazara. Eğer fazla mail alırsam v3 sürümünü çıkarmayı düşünüyorum.
Yine geçen sene fifa 07'de iddia ettiğim gibi "Şuana kadar çıkmış en iyi FIFA 08 Türkçe Yaması" diyorum.

Yamanın Başlıca Özellikleri:
  • Menajer modundaki eksik ve hatalı çeviriler düzeltildi
  • Gazetelerde hiç İngilizce kelime kalmadı
  • Co-Op modu "Oyuncu Kariyeri Modu" olarak değiştirildi ve büyük oranda Türkçeleştirildi
  • Yardım menüsü (F1) Büyük oranda Türkçeleştirildi
  • Bir menüde iken menajer mod vs. da F1 basarak yardım alabilirsiniz
  • Eksik ve yanlış ülke isimleri düzeltildi
  • Yönetimden gelen mesajlar düzeltildi
  • Yönetimin beklentileri ve sizin hakkınızdaki yorumlar düzeltildi
  • İpucu menüsü %100 oranında Türkçeleştirildi
  • Görsel Sim %100 Oranında Türkçeleştirildi
  • Turnuva Modundaki cümleler düzenlendi ve eksik kelimeler düzeltildi
  • Puan tablosu, gol krallığı vb. düzenlendi
  • Maç başlamadan önce yükleme ekranında çıkan yanlış çeviriler düzeltildi
Yamanın Diğer Özelikleri:

• Menüler,gazeteler %100 Türkçe
  • Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil
  • Takımların kısaltması ayarlı (Gal'saray yerine G.Saray, F'Bahce F.Bahçe gibi.)
  • Bütün Ülke isimleri %100 Türkçe (Yine Bana Özel Bir Düzen) Turkey Türkiye gibi
  • Mevkiler %100 Türkçe (Yine bana özel) (Bknz. Ekteki Dosya) Örnek: SLB:SOL BEK Gibi ve daha bir çok yenilikler versiyon 2'de sizi bekliyor.
NOT: Mevkiler indirdiğiniz dosyanın içindeki mevkiler.txt dosyasındadır.

Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa08 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama bilgisayarınızda "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08\data" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

indir

Son düzenleme moderatör tarafından: