Ferhat Öztorun Trabzonspor'da

pesimist sanal alem
Trabzonspor, Zafer Yelen'den sonra Manisaspor'un sol beki Ferhat'la da önümüzdeki sezon için anlaşmaya vardı.
Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'e yükselen Manisaspor'un sol bek oyuncusu Ferhat Öztorun ile anlaştı.

Bordo-mavili kulüple her konuda anlaşmaya varan 22 yaşındaki futbolcu, Trabzon'a gelerek Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ni gezdi.

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ferhat, Trabzonspor gibi büyük bir kulüple anlaşmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Menajerlerin transfer görüşmelerini yürüttüğünü ifade eden Ferhat, ''Bonservisim elimdeydi. Ben de Trabzonspor'u tercih ettim. Trabzonspor'da da başarılı olmak için elimden geleni yapacağım'' dedi.

Trabzonspor'un sol kanadında oynayan Hırvat oyuncu Cale'nin de iyi bir futbolcu olduğunu kaydeden Ferhat, ''Forma için savaşacağım. Trabzonspor'da forma giymek istiyorum. Daha sonra A Milli Takım ve Avrupa hedeflerim var'' diye konuştu.

Trabzonspor, Almanya'nın Hansa Rostock takımından orta alan oyuncusu Zafer Yelen'i de Trabzon'a getirmişti. Bu futbolcunun bonservisinin Hansa Rostock Kulübü'nde bulunduğu, ancak ikinci ligde futbolculara yüksek bir ücret ödemek istemeyen Alman kulübünün, futbolcularına bu konuda anlayış göstereceği kaydedildi.