Fenerbahçe Eran Zahavi'yi transfer etmeli mi?

deep Harbi Aktif Üye
Eran Zahavi ismini FIFA oyununun FUT modundan ötürü biliyordum ama Fenerbahçe'ye transfer iddiaları çıktığında merak edip nasıl bir oyuncu olduğunu araştırmaya başladım. Tabi hiçbir maçını izlemedim, YouTube'da gol videolarını izledim. İstatistiklerine baktım. İyi bir golcü olduğu izlenimi verdi.

Sizce Fenerbahçe bu oyuncuyu transfer etmeli mi? İsrail ve Çin ligindeki bu başarısını Türkiye Süper Liginde gösterebilir mi? Fenerbahçe'ye uyum sağlayabilir mi? Taraftar çok istiyor. Ben de oluşan bu havadan ötürü gelsin diyorum. Ama yine de belli olmaz kime umut bağladıysak başarılı olmadı. Genelde Fenerbahçe'de ummadık oyuncular iyi performans gösteriyor, yıldız diye, kurtarıcı diye bel bağladıklarımız hep hayal kırıklığına uğratıyor.

Tabi transfer olacak mı olmayacak mı bilmiyorum faraza konuşuyoruz şimdilik ama Instagram sayfasında Fenerbahçe taraftarına kur yapıyor Zahavi. Bakalım gelecek mi? Gelirse de başarılı olacak mı? Yaşarsak göreceğiz.
 
Ömer
Yönetici
Bu adam İsrail Liginde Çin Liginde gol kralı olabilir de bazıları bizim ligi çok hafife alıyorlar. İspanya gol kralı geldi rezil rüsva oldu gitti. Robin Van Persie gibi bir dünya yıldızı isteneni veremedi. Valla her sene bir gazla bizim taraftar çok yükseliyor. Hatırlayın sosyal medyada geçen sene bu zamanlar Vedat Muriq'e yükseliyorduk. Çiğ et yiyor vesaire falan netice ortada. Bu oyuncuyu sabah akşam övüp Instagram hesabına gidip come to Fenerbahçe diye yorumlar atanlar acaba adamı hiç 90 dakika izlediler mi? İsrail Ligi'nde şu kadar gol attı Türkiye liginin içinden geçer gibi komik yorumlar okuyorum. Tamam başarılı da olabilir gelirse ama yaşı ve bu zamana kadar ciddi bir ligde oynamayışından ötürü gelmesinden yana değilim ben. 5. sınıf liglerin istatistiklerine bakarak oyuncu transfer edilse şimdiye kapağı Almanya'ya hadi olmadı İspanya'ya atardı bu oyuncu. Seri A'ya yolu düşmüş hasbelkader ama kariyeri ortada 23 maç 2 gol.

Hem Ömer Faruk ve Ferdi Kadıoğlu fetişizmi yapıp hem de 34 yaşına gelen, ununu elemiş, eleğini asmış Zahavi için tamtamlar çalan taraftarlarımızı da anlamıyorum. Her sene aynı terane. Bu sosyal medyadaki bahis viralcisi fenomenler taraftarın ekseriyetini çok etkiliyor. Adeta sürü psikolojisi ile hareket ediyorlar. Ben bu filmi defalarca izledim ve artık bu popülizmden tiksindim.

Ali Koç Fenerbahçe'yi gençleştirme ve futbolcu fabrikası olmak vaadiyle geldi ama gelinen nokta ortada. Takım günden güne yaşlanıyor ve genç oyunculara fırsat verilmiyor. Ben Erol Bulut'un gençlere şans vereceğini umuyorum. İnşallah böyle günü kurtarmak adına bu transferi yapmazlar. Öyle vitaminsizlerin olduğu ligde 30 gol attı diye burada da 30 gol atmasını beklemek büyük hayalcilik. Gelirse ve dikiş tutturursa 15 gol atarsa öpüp başınıza koyun.
 
Üst