Fenerbahçe ara transfer yapmalı mı?

elecTRo Üyeee
Fenerbahçe ara transfer yapacak mı? bilmiyorum ama sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Dördüncü yıldız hedefiyle lige başlayan takımımızın transfere ihtiyacı var mı?

Öncelikle kendi fikirlerimi söylemek istiyorum, sizde konuya destek verirseniz sevinirim.

Bu sene bizi şampiyonluktaki en zorlayan takım Beşiktaş olacak. Beşiktaş’ın Avrupa’da oynayacak olması bizim için büyük avantaj.

Emenike’nin gol yollarındaki etkisizliğinden ötürü bence takımın bir forvet oyuncusuna ihtiyacı feci şekilde hissediliyor. Takım şampiyon olmak istiyorsa mutlaka gol yollarındaki alternatifleri çoğaltmalı. Sow formda olduğu zaman sıkıntı yaşamayız ama Emenike hakikaten bir türlü isteneni veremiyor.

Bu sene beni hayal kırıklığına uğratan oyuncu ise Diego oldu. Her ne kadar son maçta istekli görünse de bir Alex olmadığını gösterdi.

Takımın yaş ortalaması da günden güne artıyor ve iyice yaşlı bir takım hüviyetine bürünüyoruz. Halen bu takımda Selçuk Şahin’in forma giymesi komedidir. Bence Selçuk Şahin değil Fenerbahçe’nin Balıkesirspor’un bile yedek oyuncuları arasında yer alamaz. Çok üzücü sanki çok istikrarlı bir futbolcuymuş gibi 12-13 senedir bu takımda yer alabilmesi.

Devre arasında transfer yapar mıyız yapmaz mıyız bilmiyorum ama muhakkak bu takımın gençleşmesi ve daha dinamik olabilen tarzda oyunculara ihtiyacı var.

Ömer
Yönetici
Sen bu konuyu açtıktan iki üç saat sonra Fenerbahçe'nin Erkan Zengin'i transfer ettiği haberleri çıkmaya başlamıştı. Transferin sonuçlanmasını bekleyip öyle yazmayı düşünmüştüm ama transfer yılan hikayesine döndü.

Bence de Fenerbahçe'nin mutlaka transfere ihtiyacı var, şampiyonluk yarışı iyice kızışacak bunun için kadro derinliğini geliştirmek gerekir. Örneğin Erkan Zengin'in takıma yararlığı olacağını düşünüyorum. Tabi senin dediğin gibi de takımın yaş ortalamasının düşürülmesi gerek ama bunu devre arasında değil yeni sezonun başında planlanması gerekir.