Farkımız yine belli!

manaq_kız Harbi Aktif Üye
Dünyanın en iyi futbol takımları sıralamasında Galatasarayımız 47. sıraya yükseldi ve Türk takımları içinde en iyi dereceyi elinde bulundurdu.

Dünyanın en iyi futbol takımları sıralamasında Galatasarayımız 47. sıraya yükselirken, Fenerbahçe 53, Beşiktaş ise 61. sıraya geriledi.
Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS), 1 Temmuz 2008 ile 29 Haziran 2009 tarihleri arasındaki maçları baz alarak yaptığı aylık değerlendirmede Galatasaray, 155,5 puanla bir basamak yükselerek 47. sırada yer aldı ve Türk takımları içinde en iyi dereceyi elinde bulundurdu.
Geçen aya oranla 1 basamak gerileyen Fenerbahçe, 151,5 puanla 53. sırada yer alırken, Beşiktaş da yine 1 sıra düşerek, 143 puanla 61. oldu. Değerlendirmede ilk 100 içinde başka Türk takımı yer almadı. Sivasspor, 82.5 puanla 207, Bursaspor 71 puanla 281, Trabzonspor ise 69 puanla 295. sırada yer aldı.

BARCELONA VE MANCHESTER UNITED ZİRVEDE-
Avrupa Ligi'nde son finali oynayan İspanya'nın FC Barcelona takımı ile İngiltere'nin Manchester United ekibi değerlendirmede zirveyi paylaştı. İki takım da 315'er puanla zirvede yer alırken, İngiliz ekibi Chelsea ise üçüncü sıradaki yerini korudu. Bu arada, ilk 5 içindeki takımların 3'ünü İngiliz ekiplerinin oluşturması dikkati çekti.

:gsb:farkımız tarzımız GALATASARAYLI olmamızdır :gsb:kim tutar bizi bu sene çıldıracaz kupalarla
haydi bastır GALATASARAY en büyüksün GALATASARAY:gsb:

hortLak c ε ή κ
Türkiyenin en iyi takımı ligi 5. (BEŞİNCİ) bitiriyor bu nasıl bir çelişkidir anlayabilen bana bi anlatsın...

1. Barcelona 315
2. Manchester United 315
3. Chelsea 276
4. Estudiantes 256
5. Liverpool 248
6. Arsenal 247
7. Shakhtar Donetsk 245,5
8. Dinamo Kiev 234,5
9. Hamburg 228
10. Gremio 223

Neye bakarak yapıyolar bunu . Estudiantes , Liverpooldan daha iyi bi takımmı ...

Buna bakıpta kasılmayın bence...

Türkiyenin en iyi takımı ligi 5. (BEŞİNCİ) bitiriyor bu nasıl bir çelişkidir anlayabilen bana bi anlatsın...

1. Barcelona 315
2. Manchester United 315
3. Chelsea 276
4. Estudiantes 256
5. Liverpool 248
6. Arsenal 247
7. Shakhtar Donetsk 245,5
8. Dinamo Kiev 234,5
9. Hamburg 228
10. Gremio 223

Neye bakarak yapıyolar bunu . Estudiantes , Liverpooldan daha iyi bi takımmı ...

Buna bakıpta kasılmayın bence...

geçen sezon ligte kötü olabiliriz ama sadece bir türk takımı tek vardı avrupada UEFADA temsil ediyor o da GALATASARAYDI. hangi türk takımı geçen sezon avrupa gruptan çıktı bu yüzden GALATASARAY avrupada yükseldi

NymO Değişik Yönetici
herhalde futbolcu kalitesine yöneyim kalitesine bakarak değerlendiriyorlar. Teknik olarak flndır. Yoksa geçen sezon fb de gsde berbatdı. Ama fenerbahçede durum olarak galatasaraydan iyi. Yani daha iyi transferler kadrolar yaparak burda galatasarayıda birçok takımıda geçer.

pesimist sanal alem
ne farkı farkları belliymiş gecen sene ceyrek final oynadık en iyi 20. takımdık sıralamada biz hava atmadık siz küçük seylerle sevinin :D

ne farkı farkları belliymiş gecen sene ceyrek final oynadık en iyi 20. takımdık sıralamada biz hava atmadık siz küçük seylerle sevinin :D
biz derken bütün fblileri sayma bence benim erkek arkadaşım gfb üyesi nasıl sevindiğini bir görseydin:D:Ddiyordu avrupanın prensiyiz bu sevinmek degilmi:p:p

avrupada başarıyı asla küçük görmeyiz biz daha önceden tatmış kupada almışız okadar havamız olsun demi:D:D avrupada kupa alan tek takım olarak

asla tartışma olsun diye demiyorum aynı şekilde fb bjk başka takım yükselseydi ben oraya tbrk yorumu yazardım asla başarıyı küçümsemezdim çünkü sonuçta türk takımı